-
[B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Upg. U mnie węże robiły się twarde jak kamień. Test wyszedł pozytywny na zawartość spalin w układzie. Wydmuchało uszczelkę na 3 cyl. Dodatkowo wytarty wałek, czyli wymiana i dodatkowe koszty.
-
Logi ktoś chętny pomóc.
Bliżej Rzeszowa ktoś by był chętny pomóc ?
-
Logi ktoś chętny pomóc.
Witam. Potrzebuje kogoś z okolic Rzeszowa kto ma program i pomoże mi w zrobieniu logow. Mam taką sytuacje : silnik po osiągnięciu temperatury pracy rozłącza mi turbo,czujnik n75 jak i przeplywomierz i czujnik doładowania były podmieniane z sprawnego pojazdu,kierownice turbo są ok,gruszka sterująca sztanga turbo sprawdzona jest ok.błędów w ecu brak. Pozdrawiam. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Również pozdrowienia
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dziś w Rzeszowie ok.godz.14:30 na ul. Maczka koło sklepu firmowego Alimy Gerber widziane zaparkowane A4 B6 Sedan kolor niebieski,z ramkami klubowymi na nr. RZE NA.... pozdrawiam
-
Blokowanie hamulców podczas mrozów
Zrób "płukankę" serwa. odezwij się na pw wytłumaczę ci krok po kroku.pozdrawiam co ma wspólnego wymiana płynu do blokujących się hamulców ?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Żona już została przeszkolona i też będzie pozdrawiać na trasie
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
A4 B6 w sedanie blachy RZE LG... widziany kilka razy (ostatnio na moście koło POM-u w Tyczynie) zawsze łapa w górę Pozdrawiam kolegę
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Hehe jechałem dzisiaj w stronę Tyczyna i z powrotem (z resztą jak co dzień po 2x); mam ramki i numery RZE LG.. ale mój to sedan atlas grau mettalic Bardzo możliwe że to sedan,zauważyłem cię (ramki klubowe i blachy) w ostatniej chwili A nie zdążyłem już popatrzeć w lusterko bo musiałem pompowować płyn do zacisków hamulcowych :grin:
-
Dobry gazownik poszukiwany
polecam również niedaleko Rz : 1.Auto Gaz Komfort Krzysztof Bułdys Rzeszów podkarpackie 2.Jest gazownik na ul.Karola Wojtyły (dawna Biała), nie mam do niego nr, ale wiem gdzie mieszka i radzi sobie z wszystkim
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziane dziś na ul.Sikorskiego (kier.Tyczyn) czarne A4 B6 Avant blachy RZE LG... ramki klubowe:hi:
-
[B6 AWX] Twardy pedał hamulca po dłuzszym postoju
Obstawiam nieszczelność w układzie servo-pompa vacuum.Zapal silnik,otwórz maskę i poruszaj wężykami na łączeniu ja będzie syczeć to będziesz miał przyczynę
-
[B6 AWX] Twardy pedał hamulca po dłuzszym postoju
Woda w serwie. Wysunąć wężyk który wchodzi z vaccum do serwa, wsunąć wężyk fi 8mm i wysysać wodę, u siebie w audi tak miałem że mi blokowały się lekko hamulce w mrozach,wyssałem wodę i problem zniknął. Można dodatkowo zrobić (Ja tak zrobiłem) płukankę serwa , po odessaniu wody zalałem całe serwo płynem do chłodnic i dmuchnąłem tam przez wężyk sprężone powietrze (by się syf wymieszał),potem odessałem to co tam pozostało i jest już ok. Nie płukać serwa żadnymi benzynami,rozpuszczalnikami itp.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A może by się tak spotkać o 15:30 pod myjnią koło Bp "CarWash24" chyba się nazywa zrobilibyśmy kąpiel swoim wozidłom i na zlota, akurat zanim dojedziemy na zlot to będą suche :naughty:i czyste
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bede i Ja