-
Spadek mocy, migająca kontrolka świec.
U mnie przed chwilą pojawił się ten problem, z tym zę zaraz po odpaleniu silniką, wchodzi na delikatnie wyższe obroty, z 950 na 1050 i pedał gazu mozna wciskać do woli-brak reakcji. Nic jeszcze nie sprawdzałem.
-
[B5 AVV] Po wymianie żarówki, nadal nie działa światło mijania
U mnie w b5 taka sama sytuacja z prawej strony. Widze że to nagminne. Pare tyg. temu miałem sytuację, zaparkowałem, zgasiłem światła ide do domu a tu prawa tylna lampa świeci.....po paru próbach załączania i wyłączania w końcu zgasła
-
Blokowanie hamulców podczas mrozów
Za chwilę to sprawdze.... Tak jak mówisz Jarek882, pompujac hamulec robi sie twardy, po gazowaniu mieknie. Tak jak mówisz Jarek882, pompujac hamulec robi sie twardy, po gazowaniu mieknie.
-
Blokowanie hamulców podczas mrozów
Witam!! Mam problem z hamulcami, gdy w nocy temp. spada poniżej zera, rano jadąc do pracy pedał hamulca jest "twardy" i są problemy z hamowaniem, lub też stojąc na światlach nie moge ruszyc (tak jak by hamulce dalej trzymały). Sęk w tym że te sytuacje pojawiają sie i zanikają. Czytałęm żę może to być problem z zatkanymi odprowadzeniami deszczówki ktora dostaje sie do SERWO (SERVO). Problem w tym ze za bardzo nie wiem jak to dziala. Czytalem również że można zalegającą wode odessać. Mogli byście mi wytlumaczyć krok po kroku jak się tym zająć, pomocne były by zdjęcią lub filmik- to bedzie moja pierwsza próba naprawy auta Nie chcę jechać od razu do mechanika, zobaczy takiego leszcza mechaniki i bedzie ze mnie zdzierał!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Prosze o wyrozumiałość, nigdy nie interesowalem sie zbytnio motyryzacją ale postanowiłem to zmienić. Zobaczymy jak pójdzie...