-
[B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Patrzyłem pompę to nic się nie poci . A czy ssie powietrze to jak to sprawdzić ?
-
[B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Właśnie węże nie są twarde jak kamień
-
[B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Ale u mnie potrafi zejść poniżej min jak nie doleje . A jak korek odkręceniu to mi podnosi płyn w zbiorniku i takie jak by duże ciśnienie było i dodam też że od wymiany rozrządu wraz z pompą wody z tego co dobrze zauważyłem dzieje się tak
-
[B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Powiem ci tak że ubywa ale to bardzo po woli i tym właśnie odpowietrznikiem np na tydzień po przejechaniu około 300km to myślę że trzeba dolać około 100ml
-
[B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Wszystko wymieniłem wraz z korkiem . Masakra już mnie denerwuje to auto ,nie wiem co może być
-
[B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Wymieniłem ten zbiorniczek i dalej to samo po przejechaniu 50km widać że się poci z tego zaworku pod zbiorniczkiem
-
Duże ciśnienie w układzie chłodniczym.
Witam ja mam to samo i doszles co to było z tym wyrzucaniem płynu ??
-
[B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Jutro przyjeżdżam z pracy bo jestem na wyjeździe i odrazu wymieniam . A jaki byś polecił nowy czy oryginał używany ?
-
[B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
- [B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Na uszczelkę zrobiłem test i wyszło że nie jest to uszczelka- [B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Jak najlepiej odpowietrzyć układ chłodzenia ??- [B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Poziom w zbiorniczku utrzymuje się na min czasami nawet mniej ale jak po odkręceniu korka to płyn cofnie troszkę- [B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Zmieniłem korek i pojedzilem trochę i to samo dalej ucieka tym zaworkiem- [B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Ale u mnie widać ewidentnie że ucieka tym zaworkiem z pod Zbiorniczka i nie mam pojęcia dlaczego nie wiem co już robić- [B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Ale właśnie węże u mnie nie robią się twarde - [B6 TDI PD] Wyciek płynu chłodzącego spod zbiorniczka.
Tomek Dysiek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta