Jump to content

Nowak50

Pasjonat
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1

About Nowak50

Informacje

 • First name
  Mateusz
 • Location
  Słupca/Konin

Car

 • Car model
  A4 B6
 • Car body
  Avant
 • Year of production
  2002
 • Engine
  1.9 TDI PD
 • Engine code
  1B
 • Drive
  FWD
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  ON

Recent Profile Visitors

753 profile views
 1. Nie zauważyłem większych niepokojących objawów. Tylko sprzęgło zaczyna się upominać o wymianę, w końcu prawie 300tyś przelotu oraz to że przy dynamicznym przyspieszaniu kopci a jeszcze pół roku temu było wszystko OK.
 2. Dynamiczny: Grupy 003, 011: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Chciałem zrobić pełną diagnostykę dynamiczną ale sprzęgło upomina się o wymianę...
 3. Witam wszystkich, Proszę przeanalizujcie moje logi. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
 4. Interesuje mnie cała skrzynka, w tej cenie znalazłbym już z kluczami płaskimi. Narzędzia będą wykorzystywane hobbystycznie przy drobnych naprawach
 5. Witam wszystkich, Jakiego producenta Kluczy nasadowych aktualnie polecacie ? Zastanawiam sie nad coval, pro line, neo, yato. Budzet ok. 400 zl.
 6. Wlepka nie opisuje opon 205/60/r15. Wiem, że mogę zastosować taki zamiennik tylko jak będzie to wyglądało skoro dam oponę o mniejszej średnicy, będzie to zauważalne, różnicy jest -7,5mm. Czy poprawią się właściwości jezdne? A może 195/65/r15 z wyższym indeksem prędkości co daje sztywniejszą ściankę boczną.
 7. Witam, Który z rozmiarów opony będzie lepszy dla a4 b6 AWX ? i kolejne pytanie dunlop sp blurespone czy michelin primacy 4 ?
 8. Nowak50

  zamienniki opon

  Witam, Obecnie posiadam seryjne felgi 15'' o oznaczeniu 8E0 601 025 Z17; 7J x 15H2 ET39. Chciałbym kupić nowe oponki letnie tylko czy muszę iść w 195/65 czy podejdzie coś innego ? I lepsze Michelin Primacy 4 czy Dunlop sport bluresponse ?
 9. Witam Panowie, Interesują mnie letnie oponki w rozmiarze 195/65 r15. Co możecie sensownego polecić? Wstępnie myślałem nad sprawdzonymi Dunlop sport bluresponse albo Michelin primacy 4.
 10. Panowie które spężynki pasują do siłowników krosno z tego katalogu ? http://www.impex-ready.idsl.pl/specyfikacje/125.pdf
 11. Ok, dzięki sprawdzę jeszcze tam. A z tą mgiełką olejową to jak przedstawia się sprawa ?
 12. Witam Panowie, Pytanie jak długo ciśnienie powinno być w układnie po zgaszeniu silnika ? U mnie wygląda tak, że po zgaszeniu auta po kilku sekundach spada ciśnienie do zera. Ciśnienie przy turbinie mam w granicach 0,626-0,643 bar. Dodatkowo przy wymianie gumowego łącznika zauważyłem w wężu mgiełkę olejową, czy tak powinno byc?
 13. Może ktoś z kolegów zamieniał sprężyny penta na innego producenta ? Jeśli tak to na jakiego. A może zrobimy kolejny zakup zbiorowy ?
 14. A dużo więcej siły trzeba użyć przy ,,mocniejszych'' żeby zamknąć klapę ?
×
×
 • Create New...