Treść opublikowana przez Amol_24
-
[ALL] 18 tyś zł za 280 KM czy to duzo?
już mam 220 KM jest założony oryginalny chip. Firma która mi podała taka cenę nie chciała mi nawet powiedzieć jakie chcą części wsadzić. Podobno to tajemnica firmowa..........
-
[ALL] 18 tyś zł za 280 KM czy to duzo?
Witam Mam pytanie czy 18 tys zł za wyciśnięci z 1.8 T 280 KM to dużo ?
-
[ALL] Ile można wycisąć koni bez zakuwania z 1.8 T???
Wykres mam ale skaner mi nie działa.Pomiar był zrobiony rok temu w VTG przed wymiana układu wydechowego.Wsadziłem układ SUPERSPRINT.Teraz nie wiem jaka jest moc.W najbliszych dniach postaram sie zamieścić ten wykres.
-
[ALL] Ile można wycisąć koni bez zakuwania z 1.8 T???
Przejechane mam teraz 98 tys km. Od początku jest oryginalny chip Audi.Obecnie mam 214 koni i 304 momentu. W vtg powiedzieli mi ze max to 280 koni.
-
[ALL] Ile można wycisąć koni bez zakuwania z 1.8 T???
Witam. Ile można wyciągnąć koników z 1.8T bez zakuwania tak by nie groziło to zniszczeniem silnika? Słyszałem już kilka opcji i nie wiem która jest prawdziwa.
-
[ALL] Klocki i tarcze hamulcowe firmy Tarox - proszę o opinię
Dzięki sam jeszcze nie wiem co założę ale te mi sie podobają i są podobno niezłe za nie duże pieniądze.
-
[ALL] Szukam warsztatu
Witam Szukam warsztatu w którym mógłbym przeprowadzić dobry tuning mechaniczny bez ryzyka na terenie województwa mazowieckiego???
-
[ALL] Klocki i tarcze hamulcowe firmy Tarox - proszę o opinię
Witam? Chciał bym zmienić tarcze i klocki z przodu na większe. Interesuje mnie TAROX. Czy ktoś już miał do czynienia z tym układem albo coś o nim słyszał ??
-
[B6 AJL] Napinacz łańcucha - cena ?
Witam. Orientuje sie ktoś ile kosztuje elektroniczny napinacz łańcucha rozrządu do silnika 1.8T model 2003r.I czy jest zamiennik czy tylko oryginał. A jeśli tak to jakie są koszta. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Jestem od nie dawna posiadaczem A4. Zarejestrowałem sie żeby zdobywać cenne informacje dotyczące Audi A4.