Witam, dzisiaj miałem tak sytuację, jadąc na wyższych obrotach nagle pod skoczyła temperatura powyżej 100 stopni i wyswietlilo mi komunikat o braku płynu w zbiorniczku. W momencie zatrzymywania się temperatura zaczęła spadać i zatrzymała się na 90 stopni i wrócił płyn w zbiorniku. Co może być przyczyną??
Wysłane z mojego Tab2A7-10F przy użyciu Tapatalka
Witam
Miesiąc temu rejestrowałem samochód z Włoch i jedyne co dostałem od chandlarza to dowód rejestracyjny włoski i dokument wymeldowania auta we Włoszech, do tego jego faktura i wszystko. Jak coś to napisz adres na PW to ci podeślę skany żebyś widział jak to wygląda.
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka