Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomek4don

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomek4don

  1. Witam Panowie troszke mnie nie było na forum Do sprzedania bedzie moja a4 może słyszeliście żeby szukał ktoś Audiczki Pozdrówka klika foto w linku poniżej http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/witam-sprzedania-audi-a4-1-8-a-317062/#post4089139
  2. Witam Panowie mam na sprzedanie lampy tylne w bardzo dobrym stanie zainteresowanych zapraszam na gg 1371321 pozdrawiam <br /><br />
  3. Rafi i Aśka DZIEKI ZA ZAJEBISTEGO GRILA hehe było super oby cześciej takie wypady
  4. Takie felgi z oponami 17" 225 x 45 ---2x opona michelin po 7,5mm i 2x bridgestone po 5,5 na sprzedanie mojego kolegi za 1800zł
  5. Na sprzedanie mam nowy telefonik w dobrej cenie - HTC Wildfire zainteresowanych na PW
  6. Tak sie ściąga blokady kół straży miejskiej http://www.sadistic.pl/jak-nie-placic-mandatu-za-zle-parkowanie-vt60939.htm
  7. Gdzie moge kupić zestaw xenon h7 ??????? coś w miare i dobrej cenie???? macie jakieś namiary??? podeślijcie jakiegoś linka bo niewiem zabrdzo na co patrzeć przy zakupie http://allegro.pl/h7-zestaw-xenon-4-3k-12k-wa-wa-led-w5w-gratis-i1384837521.html cos takiego styknie?????? czy za tanie troszke??????
  8. Jak tam praktycznie po świętach????? Objedzeni na maxa pewnie Mam prośbe pomożecie doradzić do mojego autka wybrać lampy???? Bo sam mam dylemat jak by lepiej wyglądało ...... 1.http://moto.allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-black-clear-soczewka-depo-i1378873058.html 2.http://moto.allegro.pl/nowe-reflektory-audi-a4-99-01-h7-h7-l-p-chrome-i1370367437.html#gallery Dzieki wielkie i czekam na opinie koledzy. Pzdr
  9. http://allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-chrom-clear-soczewka-depo-i1341840329.html#gallery niezatanie te lampy ?????? co sądzicie??????
  10. Siemaneczko zobaczcie ten opis kozak na maxa http://moto.allegro.pl/bbs-bmw-e30-4x100-sfap-tuning-m3-oz-m5-bbs-rs-i1311613025.html#gallery
  11. A tak wygląda moja niunia jak narazie w środku cała goła i rozebrana http://i51.tinypic.com/2wphyyh.jpg
  12. Witam panowie, ma może ktoś gdzieś jakieś wejścia na oponki zimowe używane w dobrym stanie ?? Szukam na zime najlepiej 4 szt te same 195/65 R 15. Dzieki z góry za odpowiedzi
  13. No Artur niestety tylko 125km
  14. Dzieki chłopaki za Spota Arturo kozak jazda była hehe raz na jakiś czas warto przedmuchać
  15. Jak tam z rana ??
  16. RENIU Filmik 1 klasa Wielki szacunek dla ciebie
  17. Dzieki wszystkim za mega Spot 2010 oby taki spotkań wiecej było Jerekx i Reniu fotki 1 klasa
  18. niedziela, 19 września 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka lub dolny parking Tesco w razie deszczu 1. MADAS 2. TOPOR 3. JOZEK726 4. RAFI 5. jedrekx 6. krzychu-trn 7. Komar865 8. dropsone 9. Reniu 10.Damian 11. Newman 12. Manny, pewnie z Arturem na pokładzie wink 13. karolusss na 50% no moze 60% smiley 14. Kroghot 15. WIŚNIA (70%) 16. Zuzk@ 75%n 17. tomiczka 18. felipe.avant 19. makaveli mysli 20. wera 21. MRT (z rodzinką) 22. Tomek4don 23. .........
  19. Hbd Widziany dzisiaj ok 8-9 w lesie na grzybach hehe ja nazbierałem 2 wiaderka pełne a ty jak tam??
  20. Witam klubowiczów Pogoda zapowiada sie za***ista na maxa także myśle ze frekwencja też będzie za***ista
  21. Witam panowie, szkoda ze nie mogłem wpaść na spocik ale za to bawiłem sie tak:D
  22. :bry:Witam panowie to jak tam?? Niedziela - PAS W KORONOWIE tak tylko jaka godzina by odpowiadała najlepiej /?? moze 11-12 wyjazd z bydgoszczy i może jakąś małą liste byśmy zrobili ?? Dopisywać sie ładnie 1.Tomek4don 2..... 3..... 4.....
  23. JA również bym się pisał 1.manny90 2.nowek + liga 3.Patrycja 4.ArturB6 5.Tomek4don 6.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.