Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mrowa1234

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mrowa1234

  1. Witam od jakiegos czasu podczas jazdy stuka mi na dziurach w prawym przednim kole dzis jak podjechałem wieczorem pod dom to już nie bylo czasu podnosic na lewarek ale jak ruszalem kolem do siebie i do srodka to jest odczuwalne stukanie pojedyncze jak ruszałem nim do środka i mianowicie mam problem jeszcze tak samo w tym kole jak nacisne delikatnie hamulec tak z 0,5cm to piszczy ? możliwe ze to wachacz i klocki ?
  2. Witam otoz mam problem,cos piszczy przy ruszaniu z wieksza predkoscia coraz szybciej jakby piszczalo i przy 40 km ucicha,dodam iz mocno przychamowalem i ucichlo tak mi sie zdaje.Mozliwe iz klocki do wymiany ?
  3. mrowa1234 odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    A na wolnych obrotach tez powinien byc obieg ze plyn wlatuje spowrotem do zbiorniczka ?
  4. mrowa1234 odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    Nie wiem jutro sprawdze i dam znac,jak sie do niej zabrac aby zobaczyc ? ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- A przez pompe wody moze slabo grzac w autku ?
  5. mrowa1234 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Witam ,pozwólcie ze sie podepne. Jestem posiadaczem A4 1.9 Tdi 110km,i mam problem z ogrzewaniem,wgl nie lecialo cieple powietrze,tylko zimne,oddalem autko do warsztatu i fachowcy stwierdzili ze komputer nic nie pokazal,wszystko ok i czyscili nagrzewnice jakims srodkiem,i jest zdecydowana poprawa ale jeszcze nie to samo i pytanie sprobowac jeszcze raz czyscic nagrzewnice ?dodam iz zauwazylem dzisiaj ze plyn w zbiorniczku jest zimni,gruby waz cieply dolny zimny,weze od nagrzewnicy oby dwa tej samej temperatury.Dodam iz na 4 tysiace obrotach jak przygazuje zaczyna cieplejsze leciec,prosze o porady co moge zrobic.Czyscic nagrzewnice jeszcze raz czy moze problem lezy gdzie indziej.
  6. mrowa1234 odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    Witam ,pozwólcie ze sie podepne. Jestem posiadaczem A4 1.9 Tdi 110km,i mam problem z ogrzewaniem,wgl nie lecialo cieple powietrze,tylko zimne,oddalem autko do warsztatu i fachowcy stwierdzili ze komputer nic nie pokazal,wszystko ok i czyscili nagrzewnice jakims srodkiem,i jest zdecydowana poprawa ale jeszcze nie to samo i pytanie sprobowac jeszcze raz czyscic nagrzewnice ?dodam iz zauwazylem dzisiaj ze plyn w zbiorniczku jest zimni,gruby waz cieply dolny zimny,weze od nagrzewnicy oby dwa tej samej temperatury.Dodam iz na 4 tysiace obrotach jak przygazuje zaczyna cieplejsze leciec,prosze o porady co moge zrobic.Czyscic nagrzewnice jeszcze raz czy moze problem lezy gdzie indziej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.