Treść opublikowana przez donyakuza
-
Catch tank a olej
Dziś wymieniłem czwórnik który odchodzi od pokrywy zaworów i łączy się między innymi z rurą powietrzną, niestety wymieniłem go dlatego że stary był do niczego dosyć że pęknięty to jeszcze oring był za gruby i nie szło wcisnąć zawleczki zabezpieczającej na czwórnik. Trochę się zmartwiłem bo kupiłem oryginalny czwórnik do tego oring oraz zawleczkę zabezpieczająca założyłem i jedynie co mi to dało to CHECK na płycie licznika
-
Brak podświetlenia radia
I po sprawie wszystko tak jak miało być na dodatek obyło się bez kabli
-
Brak podświetlenia radia
Dzięki wielkie kolego ze pomogłeś pozdrawiam
-
Brak podświetlenia radia
z tego co wiem to w liczniku za obrotomierzem jest kostka niebieska
-
Brak podświetlenia radia
Witam czytałem te tematy problem tylko taki że nie wiem nie mam zobrazowane do jakiej kostki przy liczniku podpiąć kable z kostki mini iso
-
Brak podświetlenia radia
Witam mam mały problem a mianowicie jakiś czas temu kupiłem do mojej audi oryginalne radio CHORUS i niestety po podłączeniu go nie podświetlają mi się przyciski, wyłącza się radio po godzinie, i nie współpracuje ze stacyjką muszę załączać ręcznie co może być tego przyczyną??
-
FIS po naprawie i problem
Będę musiał ale cena jest za nie kolosalna, nowy w Niemczech 1049 euro
-
FIS po naprawie i problem
Dziś przespawane procesory i nic nie pokazuje się nadal.
-
Logowanie licznika
Witam kto z okolic wielkopolski lub lubuskiego programuje i loguje liczniki ??? dostępny nawet w weekendy
-
FIS po naprawie i problem
Podam ci na pw link do licznika który rzekomo pójdzie wrzucić w moje audi ale prawda czy fałsz ? oceń Witam wracam do tematu czy licznik o numerach 8E0920930HX podejdzie dodam że jest od 3 litrowego auta europy Witam wracam do tematu czy będzie można podmienić licznik i w logować o numerach 8E0920930HX ???
-
FIS po naprawie i problem
A idzie kody odzyskać jak sprzedawca licznika ich nie posiada?
-
FIS po naprawie i problem
Ale to i tak muszę go poustawiać nie że założę i działa co ?
-
FIS po naprawie i problem
Poszedł na PW z góry dzięki wielkie
-
FIS po naprawie i problem
To co radzisz bo już nie mam na to sił a w tym liczniku co mam popsuty jest procesor graficzny i niby nie idzie takich dostać do tego licznika ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- Albo może chociaż jakiś zwykły FIS nie w kolorze podejdzie jakiś licznik z takim.
-
FIS po naprawie i problem
Niestety od 3 miesiecy szukam i nic to ten numer 8E0 920 930 h
-
FIS po naprawie i problem
Witam wracam do tematu bo nadal nie daje rady. Pytanko czy licznik od 2.0 tdi a4 b7 będzie można zakodować do mojego auta?
-
FIS po naprawie i problem
tak ale muszę dostać o identycznym oznaczeniu tak?
-
FIS po naprawie i problem
Witam wracam do tematu już wiem co się popsuło ale kto podoła zadaniu a mianowicie popsuł się procesor graficzny który wysyła sygnał na wyświetlacz pomocy prosze:(
-
Analiza
Wszystkie nie przejadę dziś autem 15 km i sprawdzę wszystkie na nowo. Powiem szczerze że dokładnie nie wiem co to było ale myślę że urządzenie do sterowania sygnałem z mp3 albo coś podobnego na moich innych postach są zdjęcia części w schowku. Ogólnie wyrzuciłem parę niepotrzebnych kabli z dwoma bezpiecznikami w skrzynce. Oraz odciętych dokładnie nie pamiętam ile kabli w kostkach od radia dokładnie w kostce zielono, niebiesko, żółtej. Oraz w oryginalnej zmieniarce AUDI do której kostka która idzie z radia była odłączona i podpięta pod urządzenia elektryczne do sterowania (czymś). Dodam także że od dwóch dnie próbuje powrócić do połączenia radia CHORUS 2 z wspomnianą zmieniarką i niestety zero ale totalne zero sygnału.
-
Analiza
Witam od jakiegoś czasu bawiłem się w moim audi z pewnym urządzeniem w schowku, które całkowicie wymontowałem. W tym czasie auto cały czas było bez prądu. Dziś stwierdziłem że sprawdzę VAG-iem wszystko i wyskoczyły mi błędy: 18010 01331 01304 01300 01206 01546 Proszę o podpowiedzi
-
FIS po naprawie i problem
chodzi o to że nie działał już takie auto z popsutym kupiłem dałem do naprawy i teraz nie przechodzą przez niego już pasy ani nic ale świeci się na biało i nic poza tym, myślę że może coś zwarcie mi robi. Mam oczywiście z nawigacją tego fis-a
-
FIS po naprawie i problem
A ogólnie jeżeli chodzi o ten mój wyświetlacz fis to nie powinienem go zakodować i może dlatego świeci mi się na biało? Bo to nie możliwe że ktoś mi go naprawił wstawił plomby itp i nie działa może coś nie tak z płytą licznika.
-
Kolory kabli w kostce CHORUS
Nie otwiera się ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ---------- Wstawiam fotki może mnie poprawicie bo nie wiem jak dokładnie mają przypasować kable w kostki i powiecie mi do czego podłączyć kable które zostały więc tak: zielona kostka: niebieska kostka: żółta kostka: Oraz kostka do zmieniarki: Kabel który nie jest podpięty: Schemat z radia: Wejścia do kostek w radiu:
-
Kolory kabli w kostce CHORUS
Witam gdzie znajdę informacje o kolorach kabli które idą w kostce do radia (chorus) dokładnie chodzi o tą kostkę złożoną z 3 małych, ktoś mi tak namiksował z podłączeniem jakiegoś pierdołu który miałem w schowku najprawdopodobniej do czytnika mp3 albo muzy z telefonu. A ponieważ posiadam oryginalna zmieniarkę to chce z niej korzystać i ją podpiąć.
-
FIS po naprawie i problem
To gdzie mam się z tym udać z takim programowaniem?