Treść opublikowana przez donyakuza
-
FIS po naprawie i problem
Sam jestem w stanie to zrobić vagiem?
-
FIS po naprawie i problem
A idzie przeprogramować na przykład licznik taki sam jak mój ale od angola?
-
FIS po naprawie i problem
Witam dziś przyszedł do mnie fis po naprawie ładnie zaplombowany z roczną gwarancją. Ale niestety po włożeniu go w licznik przekręceniu kluczyka niestety nie działa świeci się na biało i nic poza tym. Czy to może być taśma łącząca wyświetlacz z licznikiem? czy może coś innego
-
Zasięg lamp
Po prostu jak jadę na autostradzie to zdaje mi się że za blisko świecą. A na stacji kontroli pojazdów mi je ustawiali. Dziś po wyciągnięciu zasłony przy wyłączniku świateł ta zasłona gdzie oryginalnie jest poziomowanie lamp zwykłych nie xenon zauważyłem że jest kostka. Może po prostu ktoś dołożył xenon w moim a4
-
Zasięg lamp
Ktoś mi kiedyś powiedział że przez VaG-a to prawda?
-
Zasięg lamp
Witam panowie jak mogę zwiększyć zasięg xenonów ?
-
Catch tank a olej
Miałem wyciek z uszczelki pokrywy zaworów a co do czwórnika to nie wiem musiałby, go zobaczyć jak wygląda. Bujam się autem raz w miesiącu trasa prawie 600 km i się boje trochę o silnik bo naprawdę za..... chodzi i ma dobre odejście.
-
Catch tank a olej
Witam moje pytanie czy jak założę OIL CATCH TANK do 2.0 ALT mój problem z braniem oleju zniknie ?
-
Odnośnie NAVI w liczniku
a to sory źle przeczytałem, a powiedz mi navi to w pełnym kolorze te BNS 4,2. Szukam w necie jak wygląda na przykład już taka nawigacja która prowadzi do celu czy to w kolorze czy nie
-
Odnośnie NAVI w liczniku
Dokładnie z kolorowym komputerem pokładowym, taki jak na aukcji ale to FIS czy DIS. Czy on także może być jako nawigacja?
-
Odnośnie NAVI w liczniku
A żadnej innej nie ma? ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- Pisałem że chodzi mi o nawigację pomiędzy zegarami w liczniku a ty mi podałeś taką która jest na konsoli\
-
Odnośnie NAVI w liczniku
Witam czy w audi a4 b6 były montowane nawigacje pomiędzy zegarami? i czy były w pełnym kolorze czy w jednym. Jak tak to jakie oznaczenia ma taki wyświetlacz? to fis czy vfiz?
-
Prosze o pomoc analiza błędów
A możesz podać mi numer katalogowy tego czujnika temperatury
-
Prosze o pomoc analiza błędów
A mogę usunąć przez Vag-a z softu ecu?
-
Prosze o pomoc analiza błędów
Witam forumowiczów podłączyłem dziś interfejs i wyskoczyły mi taki błędy Control Module Part Number: 8E0 907 557 Component and/or Version: 2.0L R4/5VS 0006 Software Coding: 0011501 Work Shop Code: WSC 32573 3 Faults Found: 17698 - Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small P1290 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent 16804 - Shareware Version. To Decode all DTCs P0420 - 001 - Please Register/Activate 18010 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1602 - 002 - Please Register/Activate - Intermittent jak mogę im zaradzić lub naprawić.
-
Pomoc przy checku
Tak też zrobię a powiedz mi czujnik temperatury płynu chłodzącego tak?
-
Pomoc przy checku
to kat nowy czy sondy poszły
-
Pomoc przy checku
Witam wyskoczyły mi 2 błędy na trasie odczyt z VAG-a to 17698, 16804 jak mogę im zaradzić i co to za błędy. Proszę o rade.
-
Pytanie o dziwną sprawę w schowku.
Dziś byłem u elektromechanika i te przełączniki to zmienne mapy zapłonu. Dowiedziałem się także że auto jest przerobione na sportowe zawieszenie co mnie nieco zaniepokoiło ale nie jestem pewien czy jest regulacja wysokości. Zakładane wszystko było w niemczech.
-
Sprawdzenie wyposażenia auta
Witam jak sprawdzić wyposażenie jakie posiada moja Audi?
-
Pytanie o dziwną sprawę w schowku.
Może i tak ale jak podłącze telefon z Mp3 to jak mam je załączyć nie idzie nawet przez guzik na radiu
-
Pytanie o dziwną sprawę w schowku.
No właśnie że nie bo z Niemiec przyjechała taka. Lepiej się zbiera jak przełączę te gałki lepiej od dołu bierze, możliwe czy po prostu złudzenie?
-
Pytanie o dziwną sprawę w schowku.
Zostaje jeszcze wtyk USB ale nie mam urządzenia o takich wymiarach ---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- Pod wejście USB podłączyłem czytnik kart pamięci i nic ale napięcie dostaje
-
Pytanie o dziwną sprawę w schowku.
No jak podłącze pod małego jacka to jedna dźwignia go obsługuje i telefon się ładuje
-
Pytanie o dziwną sprawę w schowku.
Witam wymontowałem dziś schowek i powiem szczerze czarna magia dla mnie ktoś coś zrobił ale do czego ma służyć to nie mam pojęcia. Podejrzewam że podpięte jest pod komputer sterujący. Ale żadnej różnicy nie ma jak odpalę silnik i obojętnie który wyłącznik ruszę. Kable z usb oraz mały jack idą właśnie od tego urządzenia. Odchodzą od niego także grube kable. Jakieś dwa elementy od całej układanki schowane są jeden w nakrętce od chyba plaka zaklejony szarą taśmą a drugie to coś obwinięte folią oraz włożone w przezroczyste pudełko. Obydwie te pierdołki mają diody wmontowane które świecą cały czas. Myślałem że może po wyłączeniu ESP coś się zmieni ale nic nie dało. Spróbuje podczas jazdy wtedy się okaże. Dwa kable żółte idą właśnie w kierunku ESP