Treść opublikowana przez Prosiak
-
Jaki gaz do Audi a4 b5 2.4 v6
Witam, jaki polecacie zestaw gazu do 2.4 v6 ? i jaki jest koszt takiej instalacji mniej więcej?
-
Radio symphony - error1
Witam, po włożeniu płyty do radia symphony wyskakuje error1, wiecie o co może chodzić ?
-
Elektromechanik
Witam, wiecie może gdzie znajdę dobrego elektromechanika który zakoduje mi climatronic ? bo u każdego co byłem nikt nie potrafi ^^
-
Nowe zawieszenie, jak założyć ?
Cześć, w weekend wymieniam zawieszenie na MS i słyszałem, że trzeba zachować jakieś zasady podczas zakładania takiego zawieszenia aby to było dobrze zrobione - może ktoś się orientuje i ma jakieś wskazówki ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
I na ile to km mniej wiecej starcza ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Co polecacie z tych trzech ? WAHACZE ZESTAW VW PASSAT B5 AUDI A4 B5 A6 C5 FEBI (3997967150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. WAHACZE MASTER SPORT AUDI A4 A6 PASSAT B5 +GRATIS (3993138206) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ZESTAW WAHACZY AUDI A4 PASSAT B5 95-00 LEMFORDER (3944845160) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Co to moiże być?
W grudniu był wymieniany, półsyntetyk 10w40
-
Co to moiże być?
A może to być przez zły olej ? za bardzo rzadki, bo ten co mam jest strasznie płynny
-
Co to moiże być?
Właśnie - na zimnym aż tego tak nie słychać, można powiedzieć, że w ogóle - jak już gorący to wtedy słychać
-
Co to moiże być?
Stoi, stoi w wtorek leci do mechanika, niech sprawdzi co jest nie tak
-
Co to moiże być?
Dobra, to najpierw sprawdzę cisnienie, jak będzie dobre to wtedy zabiore się za wymiane napinacza Dzięki
-
Co to moiże być?
Aha, dzięki czyli to nie musi być napinacz, a już miałem kupować sprawdzę najpierw wszystko tak jak mówisz PS: A nie było by tak, że jak by było słabe cisnienie to by mi kontrolka mrugała ?
-
Co to moiże być?
Czyli rozumiem, że lepiej tak nie jeździć ;D dobra zobaczymy co tam będzie podjade do mechanika ---------- Post dopisany 27-02-2014 at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 19:58 ---------- Mam jeszcze jedno pytanie - bo muszę jechać nad morze załatwić jedną sprawe ( około 200km w jedną strone ) czy można tak na tym jechać czy coś się może stać ?
-
Co to moiże być?
Bardziej mi chodzi o to, że aby się tam w silniku nic nie stało - bo potrzebuje auta, a 10 jeszcze trochę ;D
-
Co to moiże być?
Dobra, to teraz - ile może kosztować naprawa tego i czy można z tym jeździć jak narazie ?
-
Co to moiże być?
Mam problem, od 2-3 dni słychać takie zrzędzenie właśnie w okolicach tego miejsca tzn jakby jakiś łancuszek był luźny - czy coś takiego tam się znajduje? najbardziej przy dodawaniu gazu.
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Co można zrobić?