Treść opublikowana przez Wyrzarty
-
A4 B7 Klimatronic -Pytanie Dla tych co się znają!
-
Potencjometr silników klap klimatronika
nie wiesz może jaka powinna być prawidłowa rezystancja
-
A4 B7 Klimatronic -Pytanie Dla tych co się znają!
Dzięki za opinie. Nie dostałem wydruku. Tylko powyższe tłumaczenie.
-
Potencjometr silników klap klimatronika
I jak pasują te potencjometry? Jaki model zamówiłeś? Ja potrzebuje do B7
-
A4 B7 Klimatronic -Pytanie Dla tych co się znają!
Witam ma pytanie. Pojechałem nabić klimę i mechanik stwierdził że jest jakaś nieszczelność i że klima była pusta. Lecz klima działała i chłodziła przed oddaniem auta. Potem tłumaczy że może ta nieszczelność to wina czujnika ciśnienia który rzekomo mógł być w położeniu otwartym podczas nabijania i dlatego automat wykrył nieszczelność. Potem mówił że dodał odczynnik i sprawdził ale nie znalazł żadnej nieszczelności. Wspominał też że klima powinna się nie włączyć skoro była pusta a jednak się włączała itd. zdecydowałem się jednak nabić te klimę pomimo tej niedoszłej nieszczelności. Sprawdziłem vcds-em i oto wynik. Proszę o jakąś podpowiedź: 1 zdjęcie na wyłączonej klimie sam nawiew na postoju na biegu jałowym 2 zdjęcie na włączonej klimie na postoju na biegu jalowym Dodam że ciśnienie podczas jazdy na klimie spada lekko lub rośnie w zależności od temperatury. Utrzymuje się między 12-16 bar według VCDS. Na postoju po dłuższej jeździe około 14 bar. Na wyłączonej klimie ciśnienie 6 bar i nie spada ani nie rośnie jak i na postoju tak i podczas jazdy. Z góry dzięki za opinie. Według VCDS zakres ciśnienia powinien być między 2,6-29 bar. Są to Parametry po napełnieniu klimatyzacji.
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
Para za 100zł
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
Bo takie są za 100zł
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
Zakładając że wywierćisz dziurę według tego co wysłałeś na zdjęciu to reszta chyba powinna być ok? To są chyba od VW Jetty
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
A jaki rozmiar sprężynek do sedana B7 ?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
Dzięki za podpowiedź a co myślicie o takich zawiasach znalazłem na necie. Widzę że jeden otwór jest nie taki jak kolega daro84 ma u siebie ale reszta wygląda identycznie.
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
Dzięki za te wymiary jak będę mieć czas to sprawdzę u siebie.
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
To tylko rozstaw otworów montażowych
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
Pisz tutaj
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
To tym bardziej wyślij mi wymiary tych otworów rozstaw od środka i od krawędzi między nimi.
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
Jak byś mógł sprawdzić to był bym wdzieczny. Jak sam nie sprawdzę u siebie to się nie przekonam. A za ile sprzedajesz?
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
A jaki jest rozstaw otworów mocowania od środka i od krawędzie między nimi. Jak byś mógł sprawdzić. Sprawdzę u siebie czy mi będzie pasować. Taki zestaw.
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
A nie wiesz gdzie można kupić te sprężynki ale nowe?
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
Widzę że są prawie identyczne jak te od jetty 5 widzę kilka szczegółów ale one chyba nie mają znaczenia.
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
A możesz wkleić lepsze zdjęcie bez tych lamp żeby było widać całe te zawiasy.
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
Wklej zdjęcia z tego kompletu
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
Tylko pytanie który model tych zawiasów z jetty 5 będzie pasował do B7 sedana?
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
Właśnie nie mam nic takiego do sedana. Jedyne co znalazłem to zawiasy od VW Jetta 5 są na tych filmikach z YouTube z automatycznym otwieraniem bagażnika w sedanie. Może komuś się to info przyda.
-
Otwieranie klapy bagażnika z pilota
Czy ktoś z was testował takie coś? Dodam że pasują na silowniki o średnicy silownika 18,5mm i średnicy trzpienia 8mm np do A4 B7 nie wiem jaka jest długość tych sprężyn.