Treść opublikowana przez Michalmichalo
-
Brązowe wnętrze. Jaka to wersja A4 B5?
Podłacze sie do tematu,szara skóra jaką ma fachową nazwe?
-
Problem z elektrycznym szyber dachem
Ok sprawdze,może jakas podpowiedz jak dostac się do styków??wiadomo lampke trzeba wyjąć ale co dalej ??
-
Problem z elektrycznym szyber dachem
Jak uchylę to potrafie go zamknąc ale tylko raz.Włacznik mysle że jest dobry bo gdy chce go zamknąć to słychać jakby cykanie przekaznika.Mój szyber otworzy sie i uchyli tylko raz,póżniej już zostaje korbka
-
Problem z elektrycznym szyber dachem
Problem nastepujący,szyber otworzy się raz i później nie chce sie zamknąć Gdy był otwarty przyjrzałem się prowadnicą.wszystko wydaje sie wporządku. Czy problem lezy po stronie silnika,czy całego mechanizmu z szybą???
-
Spot Leszno
Dobry termin jeśli chodzi o spota jestem na tak
-
2.6 ABC Brak smarowania lewej głowicy.
Problemem była masa uszczelniajacą która zatkała kanał olejowy poprzedni mechanik który zdejmował obie miski przesadził z ilościa i kawałek zaschniętego dirko zatkał kanał Pod kolektorem ssącym jest klapka gdzie znajduja się kanały olejowe z zaworkami zwrotnymi smarujace głowice.Odkręciłem jeden z zaworków i wydłubałem gluta który zatkał otwór. Sprawa opanowana i silniczek cicho pracuje
-
Spawanie migomatem - potrzebny zakłócacz ?
Tak wystarczy.
-
Spawanie migomatem - potrzebny zakłócacz ?
Takie urządzenie to kazdy fachman powinien mieć.Koszt od 100pln.Znam przypadek uszkodzenia ECU w aucie podczas wspawywania złacza elastycznego tłumika
-
Spawanie migomatem - potrzebny zakłócacz ?
Mówił prawde.Potrzebne jest takie urządzenie jak przepięciówka.Zakładasz na klemy i jestes spokojny o elektryke w aucie.Gdy nie posiada się takiego urządzenia mozna odłaczyć obie klemy na czas spawanie,minus taki,że np radio sie zakoduje.
-
2.6 ABC Brak smarowania lewej głowicy.
Witajcie.Problem nastepujacy,brak smarowania na lewej głowicy,popychacze puste i klekocze jak poldek.Gdzie szukac przyczyny???
-
Czy wejdzie do A4 B5 AVANT
Najbardziej martwiła mnie odleglośc rantu wewnętrznego felgi do zwrotnicy.Wiem wiem 1BE to dla innych koza,a dla mnie starcza,no moze zmienie na 1BV jak trafi sie cos w dobrej kasie.
-
Czy wejdzie do A4 B5 AVANT
Dzięki to dobra informacja dla mnie.
-
Czy wejdzie do A4 B5 AVANT
Felgi 8.5 X18 ET 35 wejda do Avanta B5 z 1BE??? Jaki rozmiar opon na te felgi???
-
1Bv z benzyny do diesla da rade?
Źle zrozumiałem pytanie kolegi czy jak??? Juz wszystko wiem
-
1Bv z benzyny do diesla da rade?
Maźnięcia zielony i dwa różowe.Waga kierownika 70 kg.W tej chwili załozone sa jakieś springi prawdopodobnie -60mm,ale jest za nisko i ciagle szoruje.
-
1Bv z benzyny do diesla da rade?
Cześc.Problem następujący przednie spręzyny 1BV z 1.8T dadzą rade przy 1.9 TDi Afn??Masa silnikow mysle ze bardzo podobna,co o tym sadzicie??
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Z względu na sprawy rodzinne nie będe mógł uczestniczyć w zlocie Jest ktos kto chciałby pojechać,a nie wpłacił zaliczki w terminie??? Jestem otwarty na propozycje.Najlepiej PW.
-
Nowa tarcza zeszlifowana, czy to normalne???
Jest na 100%,śmiało zakładaj.
-
Wspomaganie po rozgarzaniu słabo działa
Kolego nie kracz,że mi pompa padnie Na chwile obecna mam juz założoną drugą po bardzo małym przebiegu.Ja płukałem układ 3-krotnie febim,bo za kazdym razem jak spuszczałem płyn po 3-4dniach był koloru przepracowanego oleju silnikowego,dopiero po tym zalałem Ori z ASO. Oczywiście G004000M2.
-
Wspomaganie po rozgarzaniu słabo działa
Wspomaganie ruszyło na ori płynie z ASO,lecz nie na 100 %.Ori płyn porównując do febiego to przewaga,sama "konsystencja" jest o wiele inna o zapachu nie wspomne Czuje,że nie obejdzie się bez ATF-a.Polatam jeszcze troche i chyba zmienie.
-
Wspomaganie po rozgarzaniu słabo działa
Po zakupie auta zaniepokoiła mnie sprawa słabego wspomagania po rozgrzaniu silnika.Odkręciłem korek zbiorniczka kolor płynu był bursztynowy, więc postanowiłem ze podczas wymiany rozrzadu,przepłucze układ i wymienie płyn na Febi zielony minerał.Po całej operacji dalej to samo Dzis wymieniłem pompe na pewną używkę i znow wymieniłem olej.Bez zmian:kwasny: Moje podejrzenia padaja na płyn Febi,bo na zimnym silniku wspomagania działa dobrze ale wraz ze wzrostem temp zanika.Było tak na starej pompie jak i "nowej". Chce zakupic i zalac ori płyn z aso tylko nie wiem jaki G002000 czy zamiennik G004000M2 Przeczytałem mnóstwo tematów zwiazanych z doborem oleju i totalnie zgłupiałem Moze mi ktoś powiedzieć jaki olej kupic w ASO??
-
Wskaznik ilości oleju
Czy w liczniku jest to nie wiem,nie sprawdzałem.Ja osobiście nie wyjmowałem wtyczki z czujnika,po wejsciu pod auto zobaczyłem ze nic nie jest podpięte. ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ---------- byłem poszukac wtyczki,nigdzie jej nie znalazłem,wiązka na prawej podłuznicy nie wyglada na ciętą.
-
Wskaznik ilości oleju
Sprawa jest nastepująca,mam czujnik w misce ale nie jest nigdzie podłaczony.Licznik posiadam z fisem gdzie mały poziom oleju może byc wskazywany.Czy to normalne???
-
Wymiana uszczelki pod napinaczem hydraulicznym
Cześć.Jak w tytule muszę to zrobić bo delikatnie się poci:kwasny: ale potrzebuje uchwytu do scisniecia napinacza.moje pytanie czy takim narzędziem,ale od 1.8 T dam rade to zrobić??? S1130 Uchwyt napinacza łańcucha rozrządu Vw 1.8 T (4245287894) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spot Leszno
Gdzie się spotykacie w Lesznie??