Treść opublikowana przez Michalmichalo
-
Bład sondy
Auto z LPG.Błąd jaki mi wyskakuję to Mnożąca adaptacja paliwa bank 1 lub bank 2.Gdy jest zimne to odpala i ma problemy z wejściem na obroty. Błedy nie wyskakują gdy śmigam tylko na PB i nie ma jakichkolwiek problemów z odpalaniem i wolnymi obrotami. Dodam tylko,że regulacja LPG została przeprowadzona jak i również wymiana filtrów. Czy to oznaka,że moje sondy się kończą czy gaz miesza?? A może to koniec korekcji długoterminowych??
-
Sonda Lambda 2.4 ARJ
Cześć Mam dylemat czy sonda o nr BOSCH 0 258 005 179 będzie pasowała do mojego 2.4?
-
Przetwornica z B6 do B5
Zadałem to pytanie ponieważ nie mam fizycznie obu przetwornic by porównać wielkość.Skoro pasuje to dobrze,wiem już co kupić.
-
Przetwornica z B6 do B5
Pytanie moje brzmi czy pod spodem lampy z B5-tki dam radę zamontowac przetwornice z B6??Wielkościa są takie same??
-
Mocowanie spryskiwacza lampy lift
potrzebny numer częsci mocującej sprysk do zderzaka.W etce znalazłem tylko nr sprysku.
-
Spotkania na drodze
Spotkane w Lesznie godzina około 16 na ul.Konstytucji 3maja.Czarny bądz granatowy Avant na flat fives z rejką LUB.Pozdrawiam kierownika Śmigałem z naprzeciwka srebrnym Avantem.
-
Diody sygnalizujace alaram jak podpiąć?
Chciałem wymodzic sobie taki bajer,tylko samą sygnalizacje bez montażu ori alarmu. Potrzebuje stałe napięcie po zamknięciu auta pilotem czy ktoś z Was wie czy je znajdę i w jakim przewodzie?? Mam orginalne diody z boczków,które wymieniam na mrugające bo te obecne po podłaczeniu napięcia swięca stale. Pomoże ktoś??
-
wiskoza
Cosworth? Chciałbym
-
wiskoza
Z moim visco jest wszystko ok.Po zapięciu w ciepłe dni strasznie huczy co mnie denerwuje,chcę zmienić na elektrowentyl z tego powodu. PS.Sierra fajne auto! Posiadam takowe w garażu
-
wiskoza
Bo denerwuje mnie dzwięk po zapięciu i spadek mocy.
-
wiskoza
A ktoś z Was demontował visco i wstawiał wiatrak elektryczny??U siebie planuję taką przeróbkę.
-
Spot Leszno
Coś się wydarzy w Lesznie?? Pod trapezem,lub galerią w ten weekend??Sobota?? Niedziela??
-
Co myślicie o gazie do 2.4
Stag 4ECO Kme Diego Gold szyny wtryskowe Ac STAG Faro 8 mm Średnie spalanie gazu 13L
-
Co myślicie o gazie do 2.4
Zakładaj,nie masz sie nad czym zastanawiać,a co najważniejsze obawiać.Znajdz tylko dobrego gazownika który dobierze odpowiednie graty.Ja mam od dwóch tygodni LPG w takim samym silnikui jestem bardzo zadowolonym.
-
a4 2.8 quattro US
Ładna sztuka!Pogratulować Kolego jesteś z Leszna??
-
2.4 V6 163 km prośba o zdniagnozowanie błędu
Przy wymianie uszczelki miałeś zablokowany napinacz blokadą??
-
Sprzęgło 1.6 AHL
Witam wszystkich.Problem z doborem odpowiedniego sprzęgła.Dwumas i tarcza 210. Podrzuci ktoś z Was jakiś numer pasującego zestawu Sachsa bądz LUK-a?? Ja już zgłupiałem który bedzie odpowiedni. znalazłem nr tarczy Sachs-a która pasuje 1864533133
-
Spot Leszno
Będzie jakiś spot w Lesznie czy nikt nie ma czasu??
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
Nie norma ważna,tylko lepkość
-
Co lepsze RunFlat czy tradycyjna opona?
Cześć.Przymierzam się powoli do zakupu opon letnich w rozmiarze 205/50/17 i chciałem pójść w stronę RunFlatów. Mam tylko obawy czy za dużo nie stracę na komforcie podróżowania??W aucie mam zawieszenie 1BE i koła 16 cali Do tego zestawienia nie mam zastrzeżeń,tylko czy przy zmianie profilu i runflatach będzie tak samo??
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Przymierzam się do montażu RNS-E.Posiadam obecnie ori Navi Plus i tak średnio jestem zadowolony z tego radia Co konkretnie będę potrzebował??? Radyjko to wiadomo,ale z jakiego auta szukać?? Z B6??? Co jeszcze??Podpowiedzcie Panowie.
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Niebieski przedlift Avant B5 1.8 widziany dzis na krajowej piątce.Mrugnąłem światełkami gdy zauważyłem naklejke klubową na klapie.Rejestracja PKS..... Pozdrawiam kierownika Leciałem Srebrnym poliftowym Avantem.
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
ARJ zalany Mobilem 10w40 od wymiany przejechane 6 tyś i nadal max na miarce.Trochę to dziwne,ale prawdziwe.
-
Czujnik wałka rozrządu
Czujnik nowy czy używka??jeśli nowy to jakiej firmy???
-
Czujnik wałka rozrządu
Rozrząd ustawiasz na znaki,odkręcasz koło wałka.Jest tam wpust,więc nic nie trzeba znaczyc.