- parujace lampy.....
-
parujace lampy.....
panowie mam problem juz od 2 lat z parujacymi lampami wczesniej mnie to tak nie denerwowalo jak teraz bo czasem to juz w ogole cała zaparowana i czas cos z tym zrobic. Znacie jakies sposoby ? ktos kto sie tym zajmie na podkarpaciu ?
-
1.9 TDI AVF - czujnik teperatury silnika
nie, niestety nie zapisalem tego nr błedu.
-
1.9 TDI AVF - czujnik teperatury silnika
tak na desce temperature mam 90 stopni caly czas.
-
1.9 TDI AVF - czujnik teperatury silnika
rozumiem dzieki. jesli sie to powtorzy na dniach to zdecyduje sie na wymiane.
-
1.9 TDI AVF - czujnik teperatury silnika
no u mnie zaswiecil check i to mi pokazalo na komputerze. czujnik temperatury silnika... tylko czy moge z tym jezdzic ?
-
1.9 TDI AVF - czujnik teperatury silnika
witam, nie wiem czy do dobrego dzialu trafilem ale sprobuje zapytac. tak jak w temacie ostatnio zaswiecil mi Check engine pojechalem na diagnostyke okazalo sie ze to czujnik temperatury silnika. moje pytanie brzmi czy po wykasowaniu bledu moge jezdzic z tym jakis czas ? obecnie jestem za granica za miesiac zjezdzam i bym sie tym zajal w polsce.
-
Śruba regulacji wysokości świateł a4 b6 bixenon
witam ponawiam temat bo potrzebuje takich zębatek do regulacji swiatel bo ta mniejsza i wieksza brakuje mi poł zębów :/ ktos posiada takie zębatki kupie od reki
-
zakupilem zarniki D1S orygnial ?
nie zalozylem bo dalem odbłysniki do regeneracji i bede mial chyba dopiero w poniedzialek gotowe
-
zakupilem zarniki D1S orygnial ?
tez tak sadze tylko ten magnez mi dal do myslenia bo wszystko reszta sie zgadza z oryginalem. Ale lepiej zapytac i kazdy cos powie jesli ma wiedze na ten temat
-
zakupilem zarniki D1S orygnial ?
kosztowaly 300 zł za sztuke zamawialem w sklepie z czesciami pod Dębica. zawsze tam biore cos jak mi trzeba. Zawartość dodana 6 minutes later Zawartość dodana 24 minutes later tutaj reszta zdjęc https://zapodaj.net/7e4abf7fe6cb0.jpg.html https://zapodaj.net/54602197dac2a.jpg.html https://zapodaj.net/0e6c639f734a8.jpg.html
-
zakupilem zarniki D1S orygnial ?
zdjalem dekielek i pozniej tez plastikowy i pod plastikiem wszystko widac jak zrobiona jest zarowka nie ma jak w podrobkach ze zalane plastikiem czarnym wszystko sie zgadza co do oryginalow nr seryjne ze strony firmy OSRAM identyczne mam. Tylko ze nie reaguja na magnez
-
zakupilem zarniki D1S orygnial ?
witam mam pytanie odnosnie zarnikow D1S ogladalem duzo filmikow na internecie co do podrobek i zglupialem teraz.... zakupilem oryginalne zarowki nr seryjne wszystko sie zgadza opakowanie sprawdzalem na stronie firmy osram potwierdzone ze oryginal . wzialem magnez i przylozylem do zarowek i nic nie przyciaga.... a podobno zarowka ma sie trzymac jak na kleju. czy zostalem oszukany i mam podrobki ?
-
jaki zarnik D1s
-
jaki zarnik D1s
co byscie kupili i o jakich parametrach ? 4000 ? 5000 ? osram czy philips ? d1s
cyrek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta