-
Pulsujący pedał sprzęgła 1,6 alz
A tak sobie myśle bo przeczytałem ze wysprzęglik i hamulce to ten sam uklad z plynem. A problem wystapil praktycznie po tym jak na autostradzir zhamowalem auto z predkosci bliskiej 200
-
Pulsujący pedał sprzęgła 1,6 alz
Witam. 3 dni temu wracalem z nad morza praktycznie przy domu zauwazylem ze pedał sprzęgła pulsuje przy wciskaniu. Auto jezdzi normalnir nie szarpie biegi wchodza normalnie. W czym lezy problem :/
-
Sensor oleju
Wlasnie mialem juz strasznie malo a nic sie nie zapalilo.a na bagnecie nie sprawdzalem bo zawsze sie zapalalo. Panowie czujnik kupiony nowy 3 tys km przejechane olej spadł poniżej minimum na bagnecie a tu znowu nic sie nie świeci. Pomóżcie
-
Sensor oleju
Witam. Orientuje sie ktos czy czujnik poziomu oleju moze byc zepsuty w taki sposob ze na bagnecie olej na samym dole a ,,oil min,, nie zapala sie. Myslalem ze gdyby czujnik byl zepsuty to by palil sie oil sensor a na fisie Ok
-
Czujnik otwarcia maski
Przeciez jak kiedys otwarlem niedomknieta maske to uruchamial sie alarm. Ja widze ze jest w zamku tylko wlasnie nie dziala i nie wiem co to za kostka z zdjecia wyzej
-
Czujnik otwarcia maski
Czujnik temperatury mam sprawny i mam go chyba przed chlodnica. Tylko nie pokazuje na wyswietlaczu ze otwarta maska
-
Czujnik otwarcia maski
Witam. Mam problem z czujnikiem otwarcia maski a mianowicie nie pokazuje ze maska otwarta alarm rowniez nie reaguje przy otwarciu maski. Pod maska znalazlrm taka wtyczke http://www.directupload.net/file/d/4501/topgukzn_jpg.htm
-
Czujnik poziomu oleju
Tylko dziwi mnie to że czytając inne tematy o tym czujniku to u innych przy uszkodzonych kablach czy nie sprawnym czujniki wyskakuje komunikat (oil sensor) a u mnie jest (OK)
-
Czujnik poziomu oleju
Witam. Mam problem z czujnikiem poziomu oleju, do tej pory gdy poziom oleju spadał ponizej poziomu na wyświetlaczu odrazu komunikat że min oleju. Ostatnio sprawdzam poziom na bagnecie a tam na samym dole już.. na wyswietlaczu jest OK. oil sensor tez sie nie zapala. pomocy.
-
Listwy drzwiowe/progowe polift, jakie polecacie kupić?
Heej, podepnę się pod temat bo również mam zamiar kupić listwy tylko że wszędzie sprzedają komplet 4 listw a co z tymi 2 małymi z tyłu na nadkolu??? gdzie je dostać?
-
Deska rozdzielcza i poduszka kierownicy
Witam. Znajomy wymieniał mi deske rozdzielczą i poduszkę kierownicy. Niestety od tej pory deska od strony kierowcy przy szybie jest jakby wyżej i skrzypi, natomiast poduszka odstaje od kierownicy i kazdy mały ruch lub nierówność na drodze powoduje nacisniecie klaksony. Jest tu ktoś może z śląska kto zajmuje się takimi rzeczami, a może jest ktoś w stanie pomóc mi rozwiązać problem.
-
spadająca temperatura.
witam. Tydzień temu wkońcu odebrałem moje audi od mechanika od chwili wypadku czołowego. Niby wszystko ok ale dzisiaj po jeździe na autostradzie powyżej prędkości 120 temp spada do 60 stopni, gdy tylko zwolnie do 90 temperatura rośnie odrazu do 90. w miescie nie ma żadnego problemu. Przed wypadkiem nie było takiego problemu.
-
Problem po odpaleniu.
help. kto pomoże z tym pasem przednim. do 1.6 praktycznie nie ma.
-
Problem po odpaleniu.
W trasie do zakopanego.
-
Problem po odpaleniu.
Po lifcie też pasuje z 1.9 tdi ??
zipen
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta