Treść opublikowana przez kinimod39
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam, mam problem po chipie 2.0 tdi cr 120KM jestem samołukiem i zacząłem przygodę z chipowaniem na własnym aucie wszystko chodzi gra jak marzenie ale mam jeden mankament przy ciągnięciu auta na biegach przy około 4,5tys obr zapala się kontrolka od świec żarowych i auto przestaje przyspieszać, tryb awaryjny. Po wyłączeniu zapłonu i włączeniu problem znika. Pod vagiem pojawia się taki błąd 5172- Rozporządzenie ciśnienia doładowania P0234 00 [232] Granica przekroczona Może ktoś jest w temacie, i jest w stanie dać jakąś wskazówkę ? Pozdrawiam Dominik
-
Potrzebuje scan z Ustawień ZIELONEGO MENU MMI 3G BASIC
Zrobione teraz wszystko ładnie cyka? Dzieki za pomoc?
-
Potrzebuje scan z Ustawień ZIELONEGO MENU MMI 3G BASIC
Wlasnie ja tez nie mam aktywnego zawieszenia po wgraniu softu wszystkie opcje są włączone chociaż nie można ich użyć. Jak bys mogl to wrzuć te zdjęcia. Z góry dzięki
-
Potrzebuje scan z Ustawień ZIELONEGO MENU MMI 3G BASIC
Vagiem wszystko jest ustawione ale nie wiem jak to aktywować w mmi udało mi się metodą prob i bledow ustawić nr. vin, poziom akumulatora, okna, światła, ale nie wiem jak skasować ustawianie zawieszenia i niepotrzebne opcije które po włączeniu zapłonu robią się szare. Wrzucam zdjęcia ustawini i menu jak to wygląda może ktoś pomoze Zdjecia w linku https://plus.google.com/101930609153527400201/posts/4wq33BKXmKe
-
Potrzebuje scan z Ustawień ZIELONEGO MENU MMI 3G BASIC
. Potrzebuje ustwic podstawowe ustawienia tak jak Poziom oleju Swiatla dzienne Akumulatoo Ustawianie godziny i daty Nie pamietam co tam jeszcze powinno byc, wieczorem postaram sie wrzucić foty moich ustawieni moze ktos doradzi co i jak
-
Potrzebuje scan z Ustawień ZIELONEGO MENU MMI 3G BASIC
Witam wgrałem do mojego MMI czysty soft serwisowy bez żadnych ustawieni co auto posiada: asystent pasa, zawieszenie pneumatyczne wszystkie opcje są włączone nawet te które nie występują w aucie za dopłatą. Jeżeli ktoś ma odblokowane zielone menu w audi a4 b8 mmi3g basic prosiłbym o zdjęcia ustawień w zakładce CAR czyli wszystkich pięciu list ustawień które się tam znajdują. Będę wdzięczny. Pozdrawiam
-
Padło MMI co robić???
Jezeli posiadam vaga jest możliwość przez niego wgrać soft do sterownika? Nie znam żadnego magika z moich stron który by się tym zajmował
-
Padło MMI co robić???
Witam aktualizowałem MMI 3g Basic i już po ostatnim restarcie nie uruchomiło się jest czarny ekran, radio nic nie chodzi. Może wie ktoś jak temu zaradzić??