Ja rozumie jeden motor zepsuty ale drugi też.Tamtego rozebralem w mak i nic nie widać.Nagram audio z mikrofonem pod silnikiem i zobaczymy a jutro wymienię skrzynie ale przeczucie mam słabe że będzie ok.
Jak by mi korba wyskoczyła bokiem to bym się cieszył że usterka znaleziona.Oczywiście to żart. Miłej nocki życzę wszystkim.
Witam skrzynia zmieniona rechot jest nadal zmienie auto i zobacze czy nadal bedzie stukać.To żarcik ale mnie to dobija auto powinno smigac cicho a w budzie jak w dużym fiacie.Pomysły się skonczyły .
Witam jutro podpinam mikrofon do audicy i będę badał co tam puka dam znać co i jak.
Jutro idzie przekładnia z rana będę dłubal. Dam znać na chwilę obecną bez zmian.Chyba że one tak mają a moje ucho nie pasuje do tego auta.
Próbowałem dzisiaj na kanale i dźwięk słychać w okolicy motoru pod obciążeniem słychać lomot jakby wału korbowego.
Witam poduszki nówki,silnik cały dół z małym przebiegiem,dwumas mam teraz wyjety auto na podnosniku.Jutro zakładam inny dwumas zobacze bo już niemam żadnego pomysłu co tam stuka .
Witam forumowiczów borykam się od kupna auta z irytującym halasem,a mianowicie przy ruszaniu a także przy przyspieszaniu słychać taki głuchy stokot jakby młotkiem ktoś pukal w silnik.Wymieniłem już motor i hałas pozostał. Pytanie czy może będzie już dwumas się kończy? Objaw podobny do utartych panewek. Stary silnik rozebrany i wszystko ok. Może ktoś miał coś podobnego?