Treść opublikowana przez kamillo78
-
Hałas spod pokrywy po rozgrzaniu silnika
Po rozebraniu zaworu widac wytarty sworzen i trzeba uzupełnic ubytki oszlifowac i zlozyc smoga jak nowy no i pierscienie musza byc sprawne na wariatorze?
-
Rozwiązanie problemu poboru oleju w Audi A4 B6 2.0 ALT
Zalozyc inne pierscieni i bedzie gitara
-
Rozwiązanie problemu poboru oleju w Audi A4 B6 2.0 ALT
Oliwy nie pije juz zrobilem 2 takie mody a4 i jest zadowolenie wlascicieli
-
Alt hałas przy przyspieszaniu stuki,wibracje
Jak by co to dzwon 669101105
-
Alt hałas przy przyspieszaniu stuki,wibracje
Poduszka skrzyni twarda guma I przenosilo zalozulem lema poduche I bylo cicho
-
Alt hałas przy przyspieszaniu stuki,wibracje
Sprzedalem auto one tak pracuja
-
Alt hałas przy przyspieszaniu stuki,wibracje
Tak udalo sie
-
Hałas spod pokrywy po rozgrzaniu silnika
Ja mowie o elektrozaworze sterujacym wariatorem ze idzie go reanimowac z dobrym efektem
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Jaka cenka
-
Hałas spod pokrywy po rozgrzaniu silnika
Tylko traf dobry ja na 3 szt kupione w necie zaden cicho nie chodzil.Kazdy robi jak uwaza ale tez mozna ten zawor zregenerowac.
-
Hałas spod pokrywy po rozgrzaniu silnika
Witam zawor rozwiercamy w 4 pkt przy nasadzie .Wyciskamy delikatnie rdzen elektrozaworu z obudowy i mamy dostep do rdzenia ktory wyrabia sie na sworzniu mosieznym.Beda widoczne slady zuzycia to one powoduja halas tego zaworu poniewaz lata on podczas pracy we wszystkie strony.znajomy dorobil mi ten precik z mosiadzu wcisnalem go w stalowy rdzen po uprzednim zwymiarowaniu tego ustrojstwa zmontowalem i wszystko smiga. Zawor tez mozna naprawic i zaoszczedzic pare groszy troche jest dlubania ale 1330 zostaje w mojej kieszeni na inne wydatki a dla chcacego da sie to ogarnac malym kosztemm w razie pytan dzwoncie 669101105
-
Hałas spod pokrywy po rozgrzaniu silnika
Witam rozebrałem zawór i go naprawiłem złozyłem i gra gitara jest cichutko.
-
Hałas spod pokrywy po rozgrzaniu silnika
Ja dzisiaj zregenerowalem ten zawor elektryczny i mam bloga cisze w aucie.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Ja juz 15000 przelatalem i motor zyje jak sie wykrzaczy to bede myslal a na chwile obecna ciesze sie z jazdy .
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
15000km jest super po wymianie stan ok i kopa ma dobrego
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Ciekawe jak je wlozy
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Ponad 10000 jest ok tylko ten terkot zaworu mnie jeszcze denerwuje ale jak uzbieram to kupie nowizne i bedzie git
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Nr pierscieni podalem robote robilem sam,tloki robil znajomy ile by wzial za to niewiem czesci by trzeba policzyc ale min cena to z 2,5 kola gdzies wyjdzie indywidualnie trzeba podejsc do kazdego silnika bo cos moze wypasc i cena idzie do gory.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Teraz nieam czasu na kombinacje odmy ale pociesza fakt ze nie mam ubytku tak jak przed modem
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Nie mam separator oleju a nawet bez odmy puszczonej do dolotu lykal olej teraz mam spokoj
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Panowie tylko pierscionki zadne odmy juz tyle nakombinowalem ze glowa boli a wy tylko o tych odmach nawet jak rure wywalicie i i tak olej bedzie zarl zrobilem pierscienie i mam spokoj z poborem oleju robilem wszystkie zabiegi szamanow i to g....o dawalo.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
56 zl za kpl na 1 tlok w ic.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Katalogi roznie mowia ale nr kat jest i pasuja jak ulal furka smiga az milo chlopaki.Pozdrawiam milego weekendu.
-
Audi a4 b6 alt z sztywnym kołem zamachowym
Masz jakies nr tego sztywnego sprzegla
-
Rozwiązanie problemu poboru oleju w Audi A4 B6 2.0 ALT
Dokladnie zrobilem i jest super juz druga dycha leci i jest normalnie wreszcie tylko tankowac i latac.