Witajcie, coś sie dzieje na Koszalinie ? Jestem Ciekaw czy ktoś tu jest, jakieś spotkanko by chociaż pogadać pooglądać własne małe jak i duże projekty ?
Witajcie pasjonaci, szukam pewnego rematu na pewno wam znany, jestem nowym posiadaczem audiczki i poszukuje oryginalnych listew na drzwi od S znacie kogoś bądź któryś z was ma na sprzedaż najlepiej w kolorze brillant shwarz kod lakieru to LY9B
Pozdrawiam was motomaniacy a4 bądź s4 a nawet rs4