-
Kontrolka silnika (P2015)
cześć, mam pytanie dotyczące tego błędu, jak i drugiego - mianowiecie p2009. Generalnie mój przypadek jest taki: 1 - występował u mnie błąd p2009 2 - w serwisie wymienili mi ten sterownik klapami na nowy. 3 - błąd p2009 zniknął, ale zaczął pojawiać się p2015. I teraz nie wiem o co chodzi, bo z tego co zrozumiałem z wątków na forum, generalnie przyczyna obu błędów jest ta sama (sterownik klap, który przecież mam wymieniony). Rodzi się zatem w mojej głowie pytanie: co teraz? [emoji4]
-
Wałek kierowniczy ?
wszystko jasne :-) Co ciekawe : taki numer części dostałem w ASO.. Dzięki za pomoc i wyjaśnienie sytuacji.
-
Wałek kierowniczy ?
Generalnie chodzi o to, że są lekkie luzy na kierownicy - tylko tyle.
-
Wałek kierowniczy ?
cześć. Przy okazji ostatniej wizyty w serwisie zasugerowano mi wymianę "wałka kierowniczego". Słysząc to przez telefon pomyślałem sobie, że pewnie chodzi o drążek, ale jak zobaczyłem wycenę naprawy to oklapłem, bo część jest wyceniona ok 800 pln netto. Z tego co dobrze wiem, to drążek kierowniczy to 100-150 PLN. Pytanie zatem : co to jest 8k1 141 9753h? W załączeniu jeszcze fota..
-
A4 b8 jako auto holujące
No na to wygląda. Chociaż jak wrzucisz w google "audi a4 b8 underneath" to na jednym z obrazków jest auto, gdzie widać ucho przyspawane do komory na koło zapasowe... Ale jak się mu przyjżeć to to jest chyba b7
-
A4 b8 jako auto holujące
Dzięki! Maszeruję do garażu celem weryfikacji -------- Udało się, wszystko znalazłem. Jakby ktoś jeszcze szukał, to ucho, które trzeba wkręcić w zderzak jest podstępnie ukryte pod kluczem do kół
-
A4 b8 jako auto holujące
Cześć! Pytanie mam: czy w a4 b8 avant jest gdzieś jakiś zaczep, który pozwoli użyć go do ciągnięcia innego auta?
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
Ponoć ruszyła, ale zaczęli od dostawczych i terenowych (przynajmniej taką informację dostałem przy okazji ostatniej wizyty w serwisie). Ponoć teraz lecą Amaroki, osobówki raczej 3 lub 4 kwartał.
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Odpowiadając po kolei: 1 - felgi to 19'' 8,5J, et nie pamiętam 2 - dystansów nie ma 3 - nic dodatkowo nie trzeba mieszać 4 - nie, nic nie obciera ptzy jeździe po prostej drodze (przy 4 dorosłych, ośmiolatce i pełnym bagażniku), ale jak pisałem już wcześniej : próg zwalniający to Twój wróg (nawet bez obciążenia) 5 - linka nie mam, mam zdjęcie z oznaczeniami.. Pamiętajcie tylko o tym, że dużo zależy też od wagi silnika i tego czy autko jest z quattro czy bez. Generalnie polecam stronę eibach'a tam chyba jest nawet jakaś wyszukiwarka pod konkretne auto
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
Ja tam się jeszcze oficjalnie nie dowiedziałem, ale na stronie audi, tam gdzie jest info o akcji serwisowej, był chyba formularz kontaktowy do wypełnienia.
-
Sprężyny - różnica
Cześć, nie mam żadnych na sprzedaż, bo te nowe po prostu zwróciłem do sklepu - skoro było to samo, to zostawiłem te co były. A jak autko wygląda, na razie średnio, bo na zimowych kołach szału nie ma :-) https://imageshack.com/i/hlnYisw5j
-
[ALL] Wymiana oleju w JARO-OIL
bywam co roku (na Rekruckiej), już z trzecim autem i zdecydowanie polecam
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
nie wiem czy już widzieliście, ale na stronie audi wisi oficjalna informacja, będzie "adaptacja oprogramowania" http://www.audi.pl/pl/brand/pl/service/akcja-serwisowa.html
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Proszę :
-
1ba + -30 Eibach Pro Kit a koła 15"
Cześć. Śmiesznie? Chyba nie. Dziwnie? Tak ... (Zdjęcie jest na felgach 16'') Na 18'' zdjęcia nie mam, ale na 19'' wygląda to całkiem fajnie Tak czy inaczej, odradzam te -30mm, bo na progach zwalniających już trzeba bardzo uważać... (Przynajmniej na tych nieco wyższych)