easyone

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez easyone

1. Nas namówili na fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy i jaki to był dramat :) czekałem, aż dziecko wyrośnie bo żona zachwycona korzyściami. Osobiście nie polecam (mieliśmy akurat model od Recaro) ale użytkowanie / przenoszenie tego to była katorga.

2. Widzę, że temat umarł rok temu a mamy już 2 wyścigi nowego sezonu. Póki co Mercedes poza zasięgiem i wygląda na to, że Hamilton zmierza po kolejnego mistrza. Ferrari od początku dramat, wczorajszy wyścig i wykluczenie Vettela na starcie to już nawet ciężko komentować. Wyścig wyglądał tak jak pewnie będzie wyglądał sezon. Mercedes z przewagą bez jakiejkolwiek walki o 1 miejsce. Z tyłu trochę ciekawiej ale osobiście wolę jednak walkę na czele.

3. w łodzi było podobnie, nagonka na przedsiębiorców, którzy mieli protestować jak w Warszawie z samochodów. Policja wpadła pod pozorem wirusa a wiadomo o co chodziło, Państwo policyjne, dobrze, że już niedługo.

4. Taka ciekawostka od mbanku: "Siódmy największy stan USA (3,5% populacji). W jednym tygodniu 140 tys. nowych bezrobotnych. Dla porównania, zanim to wszystko się zaczęło, typowa liczba nowych bezrobotnych to 200-220 tys. w całym kraju."

"Jak USA kichnie cały świat choruje", to będzie kryzys jakiego nikt z nas nie zdążył jeszcze w życiu doświadczyć.

5. Podanie o odroczenie ZUSu wygląda jak spowiedź święta, w życiu bym tego nie wypełnił. W przypadku mikroprzedsiębiorstw lepiej samemu odroczyć sobie składki, zwyczajnie ich nie płacąc, odsetki za 3 miesiące będą niewysokie.

6. no blokada granic średnio wychodzi, kolejki samochodowe, ludzie stłoczeni na mostach każdy z nich codziennie dojeżdża i wraca z miejsca pracy gdzie pracuje od kilkuset do kilku tysięcy ludzi. To się musi skończyć wzrostem zachorowań.

7. Westwordl sezon 3 już jest - scenografia to jest po prostu kosmos.

W piątek na Netflixie pojawi się krótki serialThe English Game - W sześcioodcinkowym serialu obejrzymy kulisy powstawania najpopularniejszego sportu na świecie oczami ludzi, którzy nie zważając na żadne podziały, nie tylko uczynili z piłki nożnej sport narodowy, ale i na zawsze odmienili Anglię.

dla fanów piłki pozycja obowiązkowa