Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lucasg55

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. lucasg55 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Panowie ktoś podpowie jak wyjąć piny z kostki przełącznika świateł? Ewentualnie gdzie indziej podpiąć się pod zasilanie po włączeniu świateł?
  2. Jak dostanę tą spinkę, to zrobię lepsze zdjęcie przy zakładaniu
  3. Tak szukam, szukam i to chyba nie ten zawór co napisałeś, zupełnie inaczej wygląda
  4. Chyba taka, też na 2 piny. Dzięki, nie będę musiał jeździć z trytytką ?
  5. tak, o taką spinkę, gdzieś wyskoczyła przy odpinaniu
  6. Dzięki, a jakaś fachowa nazwa tego zaworu, albo numer?
  7. lucasg55 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  8. Witam, podpowiecie co to za czujnik i gdzie dostanę tą metalową zapinkę wtyczki?
  9. Czyli wystarczy w zoltej podpiac piny pod 12v? Wysłane z mojego Galaxy S3 przy użyciu Tapatalka
  10. Rok '95, tylko powiedz mi jeszcze gdzie są jakieś oznaczenia licznika ---------- Post dopisany 19-06-2014 at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 00:33 ---------- Oznaczenie to UK NSI nie wiem czy o to chodzilo Wysłane z mojego Galaxy S3 przy użyciu Tapatalka
  11. lucasg55 odpowiedział(a) na lucasg55 temat w 1.6
    Pasek jest dokladnie taki jaki byl, sprobuje jak piszesz i dam znac Wysłane z mojego Galaxy S3 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ---------- Ok, zrobione. Zalozylem pasek ile sie da i na 5 ruszalem autem az wskoczyl na swoje miejsce Wysłane z mojego Galaxy S3 przy użyciu Tapatalka
  12. lucasg55 odpowiedział(a) na lucasg55 temat w 1.6
    Dolna srube luzuje i mozna regulowac Wysłane z mojego Galaxy S3 przy użyciu Tapatalka
  13. lucasg55 odpowiedział(a) na lucasg55 temat w 1.6
    Ok, dzieki;) Sprawdze i dam znac jak poszlo ---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- No i jest problem, nie mam tam napinacza, jest jedna sruba 17 po ktorej poluzowaniu kompresorem mozna poruszac gora/ dol. Problem w tym ze po max odchyleniu w dol nie da sie zalozyc paska. Stary pasek jakos wytargalem ale nie da rady zalozyc nowego. Jakies porady? ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ---------- Nikt nie pomoze? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  14. lucasg55 odpowiedział(a) na lucasg55 temat w 1.6
    To oczywiste, możesz napisać gdzie jest napinacz i które śruby poluzować? Z góry dzięki
  15. lucasg55 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam. Może ktoś podpowiedzieć jak samodzielnie wymienić pasek kompresora klimatyzacji?
  16. Witam. Czy można w jakiś sposób podłączyć zasilanie do wymontowanego licznika aby odczytać przebieg?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.