-
Listwy Dekory LED
Panowie ktoś podpowie jak wyjąć piny z kostki przełącznika świateł? Ewentualnie gdzie indziej podpiąć się pod zasilanie po włączeniu świateł?
-
[B6 AVF] Spinka zabezpieczająca wtyczki czujnika ?
Jak dostanę tą spinkę, to zrobię lepsze zdjęcie przy zakładaniu
-
[B6 AVF] Spinka zabezpieczająca wtyczki czujnika ?
Tak szukam, szukam i to chyba nie ten zawór co napisałeś, zupełnie inaczej wygląda
-
[B6 AVF] Spinka zabezpieczająca wtyczki czujnika ?
Chyba taka, też na 2 piny. Dzięki, nie będę musiał jeździć z trytytką ?
-
[B6 AVF] Spinka zabezpieczająca wtyczki czujnika ?
tak, o taką spinkę, gdzieś wyskoczyła przy odpinaniu
-
[B6 AVF] Spinka zabezpieczająca wtyczki czujnika ?
Dzięki, a jakaś fachowa nazwa tego zaworu, albo numer?
-
lucasg55 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
[B6 AVF] Spinka zabezpieczająca wtyczki czujnika ?
-
Odczyt przebiegu z wymontowanego licznika
Czyli wystarczy w zoltej podpiac piny pod 12v? Wysłane z mojego Galaxy S3 przy użyciu Tapatalka
-
Odczyt przebiegu z wymontowanego licznika
Rok '95, tylko powiedz mi jeszcze gdzie są jakieś oznaczenia licznika ---------- Post dopisany 19-06-2014 at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 00:33 ---------- Oznaczenie to UK NSI nie wiem czy o to chodzilo Wysłane z mojego Galaxy S3 przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc przy wymianie paska
Pasek jest dokladnie taki jaki byl, sprobuje jak piszesz i dam znac Wysłane z mojego Galaxy S3 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ---------- Ok, zrobione. Zalozylem pasek ile sie da i na 5 ruszalem autem az wskoczyl na swoje miejsce Wysłane z mojego Galaxy S3 przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc przy wymianie paska
Dolna srube luzuje i mozna regulowac Wysłane z mojego Galaxy S3 przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc przy wymianie paska
Ok, dzieki;) Sprawdze i dam znac jak poszlo ---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- No i jest problem, nie mam tam napinacza, jest jedna sruba 17 po ktorej poluzowaniu kompresorem mozna poruszac gora/ dol. Problem w tym ze po max odchyleniu w dol nie da sie zalozyc paska. Stary pasek jakos wytargalem ale nie da rady zalozyc nowego. Jakies porady? ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ---------- Nikt nie pomoze? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc przy wymianie paska
To oczywiste, możesz napisać gdzie jest napinacz i które śruby poluzować? Z góry dzięki
-
Pomoc przy wymianie paska
Witam. Może ktoś podpowiedzieć jak samodzielnie wymienić pasek kompresora klimatyzacji?
-
Odczyt przebiegu z wymontowanego licznika
Witam. Czy można w jakiś sposób podłączyć zasilanie do wymontowanego licznika aby odczytać przebieg?