Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mały30

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mały30

  1. Dzięki bardzo , poszukam innego tym bardziej że padł mi też wyświetlacz
  2. nr 8D0920930M
  3. Witam . jestem na etapie wymiany kompletnego zawieszenia . Chciałem założyć komplet KONI str.t kit , ale problem jest taki , że jest tylko do roku 1998 . Moje pytanie jest , czy jest różnica w zawieszeniu przed i po lifcie .Pozdrawiam
  4. Własnie sprawdziłem i podświetlanie działa ładnie i nie kręci się w kółko. Co to oznacza? numeru jeszcze nie sprawdziłem
  5. Jesli chodzi o temperaturę , to faktycznie była to wina termostatu . wymieniłem i jest ok . Ale z paliwem nadal problem. Jak sprawdzić czy to jest licznik od a6 ?
  6. Witam . Mam problem z wskaznikami paliwa i temperatury. Mianowicie wskaznik paliwa pokazuje odwrotnie , a wskaznik temp. caly czas pokazuje 60 stopni. Prosze o pomoc . Pozdrawiam wszystkich serdecznie
  7. Mały30 odpowiedział(a) na Mały30 temat w 2.5TDI
    Np nic jutro próbuje . Dzięki wiekie
  8. Mały30 odpowiedział(a) na Mały30 temat w 2.5TDI
    To fajnie. Ale mam kolejne pytanie , jeśli chodzi o ustawienie kąta. Mam interfejs i program vcds . Dam radę tym ustawić . A jeśli tak to proszę o instrukcje jak to zrobić . Narazie jestem na etapie odczytywania błędy i ich kasowania
  9. Mały30 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam wszystkich . Chciałbym kupić używaną lub regenerowana pompę wtryskową . Moje pytanie polega na tym , czy po wymianie na inną muszę ją zaprogramować . Dziękuje z góry za pomoc i pozdrawiam wszystkich
  10. No nic . w takim razie zamawiam wałki . zobaczymy rezultat . w każdym razie dzięki A jeszcze jedno ,wałki Febi czy Ruville ?
  11. Radzę sobie całkiem niezle z mechaniką . Ale nie mam dużego doświadczenia z tdi a tym bardziej z v6 . Zastanawiam sie po kalkulacji kosztów czy nie lepiej znależć silnika w dobrym stanie i wymienić . Co radzisz?
  12. A czy jako mechanik amator sobie z wymianą wałków poradze?
  13. Witam wszystkich. Od niedawna jestem posiadaczem v6 . Naczytałem się dużo negatywnych opinii na temat wałków rozrządu i postanowiłem sprawdzić jak się ma sprawa z moimi i przy okazji wymienić uszczelki . Autko ma prawie 300 tys . Okazało się że na prawie każdym z wałków przynajmniej jedna krzywka nie jest w najlepszym stanie . Ale auto jezdzi dobrze. Moje pytanie jest następujące . Jak długo jestem w stanie tak jezdzić i co grozi jesli ich na razie nie wymienie? Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.