Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nomand

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Nomand odpowiedział(a) na Nomand temat w 1.9TDI
    Szukam,szukam i ciągle nie mogę czegoś znaleźć
  2. Nomand odpowiedział(a) na Nomand temat w 1.9TDI
    Będę się rozglądać za wszystkim, ale najbardziej bym jednak chciał A4.
  3. Nomand odpowiedział(a) na Nomand temat w 1.9TDI
    Z Łodzi jestem, a tutaj jest straszna bida jeśli chodzi o jakieś fajne zadbane auta
  4. Nomand odpowiedział(a) na Nomand temat w 1.9TDI
    No właśnie to mnie odstrasza, jednak Audi to Audi
  5. Nomand odpowiedział(a) na Nomand temat w 1.9TDI
    Dawno nie zaglądałem na forum, ponieważ nie miałem czasu a co sądzicie ewentualnie o Passat B5 FL 130KM ? Cały czas się rozglądam za 115KM A4 ale nie mogę znaleźć tego idealnego (wiem, że nie ma takich )
  6. Nomand odpowiedział(a) na Nomand temat w 1.9TDI
    Spoko, będę informować jak coś w tym temacie
  7. Nomand odpowiedział(a) na Nomand temat w 1.9TDI
    Skoro mówicie, że to nie jest aż takie straszne to się faktycznie skusze na te pompowtryski Wielkie dzięki wszystkim za rzucenie trochę światła na to wszystko, bo mój kolega, który mi doradzał to żyje czasami silników Diesla w W124
  8. Nomand odpowiedział(a) na Nomand temat w 1.9TDI
    W takim razie będę sprawdzać pompki vagiem i szukać tego ideału
  9. Nomand odpowiedział(a) na Nomand temat w 1.9TDI
    No właśnie ja się pompowtrysków nie obawiałem, ale kumpel mi tak o nich nagadał i zacząłem się teraz ich bać Ten sam właśnie kolega posiada kabel i umie się obsługiwać tym programem więc będę musiał sprawdzać wszystkie. A nie orientujesz sie tak czysto teoretycznie ile wytrzymują takie pompowtryski ?
  10. Nomand opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, Od pewnego czasu przeglądam to forum, ponieważ przymierzam się do kupna Audi A4 i tutaj mam pytanie do Was, znalazłem właśnie całkiem interesującą A4 tylko, że jest to silnik na pompo wtryskach. Podobno jego przebieg wynosi 350 tys km i zastanawiam się ile wytrzymują (prawidłowo serwisowane) takie pompo wtryski. Mój kolega mi odradzał kupna TDI z tymi wtryskami i sam szukałem jakiegoś fajnego AFN, ale nic nie mogę znaleźć w miarę blisko mnie. Wrzucam tutaj linka do aukcji http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-avant-mozliwa-zamiana-na-audi-a6-c5-CID5-ID70aYz.html#2d4ac2cb8e

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.