-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
Mieszkam w Irlandii i nigdy nie wiedziałem dlaczego audi a4 sprzedawane na rynek irlandzki mają niższa emisje spalin niż te sprzedawane na rynek angielski , a w czym różnica, auta kupione w Irlandii z takim samym silnikiem jak te angielskie mają podatek drogowy 280 € na rok a angliki 380€ na rok, teraz już wiem że manipulowali w oprogramowaniu
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Czy ta usłyuga jest płatna przypisania naszego kodowania do VIN autka ? Pytam dlatego że w Irlandi zaśpiewali sobie 70 € za tę usługę
-
czy moge zamontować Bluetooth oraz kamere cofania ?
Co do XCarLinka musisz poczytac na zagranicznych forach bo tu się nie spotkałem z nikim kto by go miał załozonego A sprawa zmiany jednostek spalania kiedyś czytałem gdzieś że w radiu concert tylko wymiana licznika na wersję europejską pomoże , a jak ktoś ma MMI to powyżej 2010 roku można zmienić w ustawieniach ps. Ja też na początku się denerwowałem na to spalanie ale można się przyzwyczaić, sciągni sobie na tel. apkę jak masz androida i szybko można przeliczyć spalnie, po jakimś czasie już bedziesz wiedział ile pali twoje auto jak będziesz widział spalanie w mpg Na ios jest apka ale płatana ale można znaleść konwertery online
-
czy moge zamontować Bluetooth oraz kamere cofania ?
Nie mozesz wszystkie sterowniki do wymiany ok, tzn?? sorry za głupie pytania ale nie mam na razie pojecia jak sie za to zabrac. jakie sterowniki sa do wymiany i czy duzo z tym jest zabawy oraz czy bedzie dało sie nowe sterowniki zakodowac interfejsem delphi?? Dla samej kamerki cofania taniej i szybciej chyba bedzie załozyć takie coś http://www.xcarlink.co.uk/product.php?productid=63&cat=4&page=1
-
górne wahacze przednie
Górne są jednakowe tylko uważaj przy wybijaniu śruby która jest w zwrotnicy lubi się lekko wygiąć i są problemy z jej wybiciem (można uszkodzić zwrotnicę, lubi pęknąć w miejscu w którym jest skręcana śrubą ) Najlepiej kupić przed wymianą dwie takie nowe śruby
-
Nawigacja pod Radia Concert, Symphony z dotykowym wyświetlaczem, ciekawa alternatywa.
Cena może i jest dwukrotnie większa tyle że- XCarlink to nie firma kogucik gdzie w razie awari niewiadomo kogo i gdzie szukać i niema problemu z ewentualnym dokupieniem kolejnych elementów jak by kogoś interesowało tu jest link do strony XCarlink http://www.xcarlink.co.uk/home.php?cat=4
-
Dołożenie nawigacji do A4 B8
A czy spotkał sie już ktoś z was z takim rozwiązaniem ? dołożenia nawigacji do B8 http://www.xcarlink.co.uk/product.php?productid=362&cat=4&page=1 Sam jestem ciekawy jak się to sprawuje
-
usuwanie wgnieceń na skórze, demontaż tylnego siedzenia
Niema sposobów po prostu wkładasz w otwór i tyle
-
Jak zmienić śr. spalanie z mpg na l/km
Niestety nie działa na concercie w sumie już się do tego przyzwyczaiłem
-
Czy jest różnica w zwrotnicy koła
Po długich poszukiwaniach zwrotnicy z numerami mojej etki nic nie znalazłem bo są albo zwrotnice o innych numerach do B8 albo nie wiadomo jakie są numery Już wiem że są 2 rodzaje zwrotnic różniących się wahaczem dolnym ( pozostałe różnice jeszcze mi są nieznane ) i tak się zastanawiam jak by kupił od kogoś komplet zwrotnice z wahaczem to może mnie cos jeszcze zaskoczyć w takiej zwrotnicy ? bo sprzedawcy twierdzą że są tylko dwa rodzaje , a ja znalazłem po numerach znacznie więcej niż dwa
-
Wahacz górny jak wymienić
Nakretki się odkręciły idealnie wyglądają jak nówki ale jest inny problem śruba w zwrotnicy jest skrzywiona i jest pęknięcie w zwrotnicy(własnie tam gdzie skręca ta śruba ) i postanowiłem tego na razie nie ruszać dopóki nie zorganizuje nowej zwrotnicy A znalezienie używanej zwrotnicy z numerami jakie mam w etce okazuje się nie być taką prostą sprawą a nowa zwrotnica koszt ok 400 €
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
Co najciekawsze tylko w Polsce są ulepszane ON w większosci krajów w europie jest jeden wąż z ON a u nas mydlą oczy jakimś ulepszanym paliwem Póżniej człowek przyjedzie na urlop do Polski po przejechaniu połowy europy i nie wie co tankować bo dwa rodzaje ON
-
Czy jest różnica w zwrotnicy koła
To jak mam rocznik 2008 lipiec to ile może być możliwości tych zwrotnic ? Czy tylko są dwa rodzaje przedlift mniejszy otwór na gałkę banana polift większy otwór na na gałkę od banana
-
Czy jest różnica w zwrotnicy koła
Mam pytanie czy jest różnica w zwrotnicy koła przedniego w przedliwcie i poliwcie ?
-
Wahacz górny jak wymienić
Potrzebuje wymienić wahacze przednie górne z przodu tylko jak zacząłem szukać to się potraciłem tyle jest wahaczy a ja nie wiem które kupić Czy to jest komplet wahaczy górnych na przód Wahacz zawieszenia koła· FEBI BILSTEIN Kod produktu: 36597 Rodzaj wahacza: Wahacz poprzeczny Lokalizacja w aucie: Oś przednia, z prawej · Lokalizacja w aucie: góra · Lokalizacja w aucie: z przodu Wykaz numerów OEM: Producent Numer OEM AUDI 8K0 407 506 A FIRST LINE FCA6736 FRAP 3748 Wahacz zawieszenia koła FEBI BILSTEIN Kod produktu: 36598 · Rodzaj wahacza: Wahacz poprzeczny · Lokalizacja w aucie: Oś przednia, z lewej strony · Lokalizacja w aucie: góra · Lokalizacja w aucie: z przodu Wykaz numerów OEM: Producent Numer OEM AUDI 8K0 407 505 A FIRST LINE FCA6735 FRAP 3749 Wahacz zawieszenia koła FEBI BILSTEINKod produktu: 36602 · Rodzaj wahacza: Wahacz poprzeczny · Lokalizacja w aucie: Oś przednia, z lewej strony · Lokalizacja w aucie: góra · Lokalizacja w aucie: z tyłu Wykaz numerów OEM: Producent Numer OEM AUDI 8K0 407 509 A FIRST LINE FCA6737 FRAP 3747 Wahacz zawieszenia koła FEBI BILSTEINKod produktu: 36603 · Rodzaj wahacza: Wahacz poprzeczny · Lokalizacja w aucie: Oś przednia, z prawej · Lokalizacja w aucie: góra · Lokalizacja w aucie: z tyłu Wykaz numerów OEM: Producent Numer OEM AUDI 8K0 407 510 A FIRST LINE FCA6738 FRAP 3746
marko1166
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta