Finare

PB+LPG

Osiągnięcia Finare

Reputacja

1. Po długiej katordze dzisiaj rozwiązałem problem. Mam nadzieję, że komuś się przyda. Wymieniłem czujnik temperatury lecz nie było żadnych zmian, pompa podawała idealnie, sondy lambda mimo tego że zgłaszały błąd to późniejsze wskazania było w normie, całą instalację gazową przejrzałem, wtryski gazowe i benzynowe, a winnym całego zamieszania był regulator ciśnienia paliwa... Odkąd wsadziłem boshowski nowy to śmiga za każdym razem gdy przekręcę kluczyk.
  2. a czy komp by pokazał bład czujnika temp? bo nie pokazuje.
  3. oczywiście odpala na PB, akurat mam gaz BRC, zasada jest ta sama?
  4. Witam, Mam problem z moją maleńką. Odkąd pojawiły się chłodniejsze dni, to zaczęła jak to kobieta pokazywać humory Na zimnym odpala od strzała, gdy złapie temperaturę to bywa, że zapali i od razu gaśnie. Po ponownej próbie uruchomienia silnika, trzeba kręcić około 5 sekund. Powtarza się to cyklicznie. Wczoraj wymieniałem rozrząd, wszystkie filtry oraz świece. Komputer pokazywał błąd sondy lambdy. Ah, co zaobserwowałem to podwyższony zapach spalonego paliwa po 'kręceniu', jakby zalewało, jeśli chodzi natomiast o spalanie, zachowanie auta jest wszystko w normie. Check się nie świeci. Czy wg was, sonda powoduje utrudniony rozruch?
  5. siemanko, posiadam Radio Audi Concert, planuje zakupić kaseciaka chorus i tutaj pytanie, czy wtyczka będzie pasowała? Pozdrawiam