-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
Sprzęgło oryginalne nie wymieniam przebieg 230 tyś bierze u góry także możliwe .czasami nie ma problemu działa bez problemu
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
Raczej na problem poduszki nie wygląda w moim przypadku gdyż koła się toczą to 1 wejdzie bez problemu a gdyż się zatrzymam to już jest problem a 2 to jak się spodoba raz idealnie a częściej z zgrzytem trzeba aż poprosić
-
Duże spalanie LPG
A co panowie powiecie na spalanie 12 L lpg w tym 90 km trasa. Prędkość tak do 100km/h i 10 km MIASTA czy to dobry wynik ?
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Mam takie pytanie czy nie ma możliwości dopasować gruszki od silnika 2.8 V6.? Do alt bardzo ciężko znaleźć dobrą zawsze coś uszkodzone
-
Duże spalanie LPG
Najlepiej było by sprawdzić błędy w sterowniku i parametry i wtedy sytuacja się rozjaśni
-
Duże spalanie LPG
A może ktoś doradzi dobrego gazownika w woj Podlaskim lub mazowieckim ?
-
Duże spalanie LPG
Byłem już raz z wypadaniem zaplonow i coś tam poprawili na resztę powiedzieli że ten typ tak ma ze spalanie w granicach ok 15L lpg to norma
-
Duże spalanie LPG
Zakładałem w łapach ale byłem u różnych specy ale zamierzam się wybrać za Zambrów zakładał u kolegi i chwali sobie ze spalanie tylko 11~13Max A pracuje lepiej niż na bp Zastanawiam się nawet jakby pracowała ta jednostka na sterowniku stag
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
Witam wiem że temat był poruszany na forum nie raz ale trudno znaleźć jednoznacznej odpowiedzi . Mam problem z wbiciem biegu 1 oraz wstecznego. Chodz czasami wchodzą idealnie ale w większości czuje opór poduszki są całe na skrzyni oraz silniku drążek wybieraka zregerowany brak jakich kolwiek luzu a problem pozostaje. Proszę o pomoc w rozwiklaniu tej zagadki , dodam pacjent to A4 B6. 2002R 2.0 ALT SKRZYNIA MANUALNA 5 BIEGOWA
-
Duże spalanie LPG
. Co powiecie panowie o tym
-
Duże spalanie LPG
Bylem z tym problemem u 4 gazoli i kazdy robil to samo nowa auto kalibracja jedz pan wroc za pare km zobacza dwa razy klikna i gotowe a pozniej wychodza cyrki Ale dzieki kolego chociaz jeden zna sie na rzeczy .☺
-
Duże spalanie LPG
Poszukuje speca od instalacji w woj. Podlaskim ktory potrafil by uregulować ta instalacje auto pracuje masakra jest zmulone na lpg srednie spalanie cykl mieszany to 14~15 l lpg przy czym benzyny wychodzi max 11 l Kto doradzi co zrobic by bylo lepiej ?
-
Duże spalanie LPG
Cewki beru nowe świece ngk rorzad. Pozostało do przejechania 20 tys
-
Duże spalanie LPG
Byłem dzisiaj w firmie alex białystok zajmująca się produkowaniem sterowników optima i stwierdzili iż wszystko jest dobrze sonda dziala prawidłowo a wypadanie zaplonu to ten typ tak ma. I co robić dalej?
-
Duże spalanie LPG
Odczyt programem od gazu wyświetlanie parametrów auta. Gdy pojawi się wypadanie i silnik zaczyna nierówno pracować wystarczy zgasić i na nowo uruchomić i wszystko wraca do normy
halek091
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta