djmario122

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez djmario122

1. Nie chce żadnych kombinacji z tymi HIDami bo wiem ze za cos takiego wala mandaty jeśli reflektor nie ma homologacji na ksenony. Chodzi mi właśnie o też LEDy czy ktoś już je testował. Czy nie grzeją się na tyle żeby uszkodzic coś w leflektorze i czy się mieszczą bo widzę że radiatory maja potężne.

2. Ori to ori. Ładnie wygląda ale jeśli już 2 din to przeróbki tunelu Cię czekają.

Większość ori nawet na 2 din ma wyjście na 2 głośniki a tył napędzany ze wzmacniacza. Gdybyś był chętny to mogę odsprzedać bo mam do B5 którego mam zamiar zamontować u siebie. Jeśli się dogadamy to kupie sobie ori suba pod którego podłącze tył. Jak coś to daj znać na PW.

3. Też miałem B5 przed liftem i założyłęm tam Concert I. Radio w 100% jest kompatybilne. Wszystko ładnie pasuje. Załączanie po stacyjce działa, ściemnianie zegarów połączone również z podświetleniem radia. Jedyny problem jest taki że tam są wyjścia tylko na 2 przednie głośniki. Tył trzeba podłączyć pod wzmacniacz.

4. Witam. W Mojej B6 avant grają tylko przednie głośniki i nie mam tuby ze wzmacniaczem w boczku bagażnika. Natomiast widzę że poprzedni użytkownik korzystał z nieoryginalnego radia bo do kostki ISO są podpięte kable z wszystkich głośników. Chciałbym je wszystkie uruchomić tanim kosztem. Mianowicie mam wzmacniacz BOSE który kiedyś kupiłem do B5 ale go nie podłączyłem i później ją sprzedałem. Pytanie czy ma ktoś schemat wtyczki do podłączenia tego wzmacniacza? I ile on głośników obsługuje? I czy da rade zamontować go gdzieś w okolicach przedniego schowka pasażera w B6?

ycdbk8wb.jpg

iwpeyo74.jpg