To też wygląda mega ciekawie
http://www.ebay.com/itm/ANDROID-CAR-STEREO-DVD-PLAYER-GPS-NAV-HEADUNIT-RADIO-3G-WIFI-IPOD-FOR-AUDI-A4-/121476852739?pt=US_Video_In_Dash_Units_w_GPS&hash=item1c4895ac03
Przejrzalem cały wątek i tak sumując :
Mam chinola na andku ze Stanów sprowadzonego.
Żeby wszystko działało potrzebuje fakra z przejściówka od auta na ISO, plus przejściówka antenowa, to przeważnie jest w komplecie na allegro.
Dodatkowo adapter żeby tylne głośniki działały, nie mam bose, ten zwykły za 2dychy. Wszystko czy coś jeszcze?