Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yaho44

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. yaho44 odpowiedział(a) na yaho44 temat w 2.0TDI
    vacu jest nowa
  2. yaho44 odpowiedział(a) na yaho44 temat w 2.0TDI
    Bardzo chętnie ale gdzie w Warszawce czy przyjechać do Piaseczna?
  3. to nie jesat egr od blb
  4. yaho44 odpowiedział(a) na yaho44 temat w 2.0TDI
    a jak to się robi? mam VAG 5053 ITS
  5. kryza miała 10mm kryza miała 10mm 18 był ok 0000 na 3000tyś.obr. 4,0 4,0 4,0 4,0 i przy schodzeniu wszystkie na chyba 128 a 23 to tak jak w ostatnim poscie na ciepłym silniku
  6. Witam Koledzy proszę o pomoc w zdiagnozowaniu usterki Audi A4 2.0 16v TDI nieszczęsny BLB multitronik objawy szarpanie przy przyspieszaniu w zakresie 1800-2200 obr. skończyły już mi się koncepcje co za ustroństwo to powoduje ----BLASZKA ZAŚLEPIAJĄCA NIE POMAGA! były robione: poduszka lewa pod silnikiem - była wylana nowa dwumasa- była rozklekotana nowa pompa vacu- puszczała olej do paliwa nowy filtr paliwa wyczyszczony zbiornik nowe swiece żarowe - dwie były padnięte wyczyszczony egr - był zawalony na jakiś czas zaślepiony egr - ale bez rezultatu - blaszka jest teraz wyjęta wymienione oringi na pompowtryskach wymieniony jeden pompowtrysk na pierwszym cylindrze (używka)- stary miał padniętą cewkę i to właśnie mnie zastanawia bo korekcje na nim są największe 1cyl- (-1,36mg/h) bipy -103,00 2cyl (-0,52mg/h) -90,00 3cyl (0,75mg/h) -61,00 4cyl (1,25mg/h) -54,00 po zamianie wtrysku 4 na 2 były takie (-1,20mg/h) (0,16mg/h) (0,59mg/h) (0,40mg/h) i po zamianie 1 na 3 takie najpierw wolne obroty (-0,54mg/h) bipy -47,00 (-0,05mg/h) -32,00 (0,16mg/h) -89,00 (0,40mg/h) -69,00 a później przy przyspieszaniu pod obciążeniem (lekkie przyspieszanie do but) od (0,45 do 0,52mg/h) bipy -65,00 od (0,16 do 0,07mg/h) -42,00 od (-2,26 do -3,01mg/h) -95,00 od (1,60 do 2,38mg/h) -83,00 dodam że po zamianie 1 na 3 szarpanie się zmniejszyło i jest tylko po dobrym nagrzaniu silnika i w zakresie obrotów 2000-2200 Myślę że w miarę dokładnie to opisałem i znajdze sie ktoś kto mi poradz co dalej z tym zrobić. Moim zdaniem to chyba ten pompowtrysk którego kupiłem najwięcej tu szmonci. Dodam że blaszkę zamontowałem nie przy samym egr tylko przy chłodniczce, z drugiej strony silnika. przy samym egr dałem za mały dystans i blokowoło klapkę egr-u no i wywalało tryb awaryjny dlatego postanowiłem blaszkę zamontować przy chłodniczce trudniejszy dostęp ale przy chłodniczce nie trzeba dawać dystansu jakiej grubości dałeś dystans przy egr jakiej grubości daliście dystanse w 16v?
  7. yaho44 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Koledzy proszę o pomoc w zdiagnozowaniu usterki Audi A4 2.0 16v TDI nieszczęsny BLB multitronik objawy szarpanie przy przyspieszaniu w zakresie 1800-2200 obr. skończyły już mi się koncepcje co za ustroństwo to powoduje były robione: poduszka lewa pod silnikiem - była wylana nowa dwumasa- była rozklekotana nowa pompa vacu- puszczała olej do paliwa nowy filtr paliwa wyczyszczony zbiornik nowe swiece żarowe - dwie były padnięte wyczyszczony egr - był zawalony na jakiś czas zaślepiony egr - ale bez rezultatu - blaszka jest teraz wyjęta wymienione oringi na pompowtryskach wymieniony jeden pompowtrysk na pierwszym cylindrze (używka)- stary miał padniętą cewkę i to właśnie mnie zastanawia bo korekcje na nim są największe 1cyl- (-1,36mg/h) bipy -103,00 2cyl (-0,52mg/h) -90,00 3cyl (0,75mg/h) -61,00 4cyl (1,25mg/h) -54,00 po zamianie wtrysku 4 na 2 były takie (-1,20mg/h) (0,16mg/h) (0,59mg/h) (0,40mg/h) i po zamianie 1 na 3 takie najpierw wolne obroty (-0,54mg/h) bipy -47,00 (-0,05mg/h) -32,00 (0,16mg/h) -89,00 (0,40mg/h) -69,00 a później przy przyspieszaniu pod obciążeniem (lekkie przyspieszanie do but) od (0,45 do 0,52mg/h) bipy -65,00 od (0,16 do 0,07mg/h) -42,00 od (-2,26 do -3,01mg/h) -95,00 od (1,60 do 2,38mg/h) -83,00 dodam że po zamianie 1 na 3 szarpanie się zmniejszyło i jest tylko po dobrym nagrzaniu silnika i w zakresie obrotów 2000-2200 Myślę że w miarę dokładnie to opisałem i znajdze sie ktoś kto mi poradz co dalej z tym zrobić. Moim zdaniem to chyba ten pompowtrysk którego kupiłem najwięcej tu szmonci. uzupełnione! uzupełnione!
  8. klucha11 a też dałeś jakiś dystans miedzy egr a blaszkę ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.