Treść opublikowana przez mariusz9
- wtryski
- zapocenie wtryski
-
zapocenie wtryski
Witam wszystkich.prosze o porade.mam zapocenie w okolicach wtrysków na silniku pod tą gąbką.koło jednego wtrysku.ma albo miał ktoś coś takiego?pozdrawiam.
-
stuki przy hamowaniu
na większych prędkosciach cisza przy małych tylko jak dostanie obciązenia lekkiego.i temperatura ma wpływ jak sie nagrzeje to wtedy.
-
stuki przy hamowaniu
Sprawdzałem mocowanie amora jest ok.jest tam jeszcze jakaś poduszka amora to niewiem.tez bym obstawiał łozysko w tamtym roku jeszcze słyszałem podejrzany szum z tamtego koła.teraz jakby ucichło.przeniesło sie w stuki.
-
stuki przy hamowaniu
to lekko nie idzie jak biore to z pewną siłą.
-
stuki przy hamowaniu
minimalnie się przesuwa góra dól ale na piaście nie ma luzu żadnego
-
stuki przy hamowaniu
łozysko może się objawiać stukami? a nie wyciem?
-
stuki przy hamowaniu
ale to chodziło z całym wahaczem.
-
stuki przy hamowaniu
dodam że jak jak skręcam i zwolnie samochód bez hamowania to cisza.luz jakiś jest jest góra dół.
-
stuki przy hamowaniu
Witam wszystkich proszę wszystkich o pomoc.mam problem z tłuczeniem się z tylu z prawej strony zwłaszcza przy lekkim hamowaniu i chwile po nim przy skręcaniu np.w lewo lub w prawo.odgłos jakby klocków hamulcowych.miałem do wymiany tarcze i klocki obstawiałem to jako przyczyna.dzisiaj po wymianie tarcz i klocków problem pozostał.na szarpakach w zawieszeniu zero luzów.może ktoś miał coś podobnego?
-
wymiana lamp H7 na led
chodzilo mi o sam led bez xenonu.
-
wymiana lamp H7 na led
Witam wszystkich.mam pytanie czy zmienial ktos lampy przednie ze zwyklych na led?.pozdr.
-
Temperatura silnika
nie kwestionuje nie jestem bardzo znawca tematu.chce sie podzielic swoim przykladem.
-
Temperatura silnika
wydaje mi sie ze swojej temp jak pracuje jakby cichszy byl silnik nawet
-
Temperatura silnika
ja tez mialem obawy przed wymiana.czy pomoze.okazalo sie glowny byl zaciety.i puszczal
-
Temperatura silnika
musza sie nagrzac te silniki do 90 stopni.mam dowod.termostaty org.zostaje jeszcze ten zawor zwrotny jak wam nie pomaga.i nie zgadzam sie ze taka konstrukcja
-
Temperatura silnika
Witam wlacze sie.przy temp ok. 0 stopni po przejechaniu wiecej niz 10 km lapie silnik 90 stopni.dodam ze pare dni temu zmienialem termostaty obydwa.
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
i zabawka do opasek.
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
przedlift.
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Radze dac do mechanika.duzy problem z wyciagnieciem go.
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Witam wszystkich.przylacze sie do tematu.jestem po wymianie dwoch termostatow.temp.90 stopni dzisiaj.
-
chrobotanie
to nie pierwszy raz juz.dziekuje nie ma co juz pisac na tym.dzieki
- chrobotanie
-
chrobotanie
Witam mam pytanie niedawno nabylem audi.slysze takie zachrobotanie przy dodawaniu gazu.czyzby to dwumas?mysle ze to ten dzial.przegladnolem forum i nie znalazlem nic