-
szarpanie na lpg błąd 515
był wymieniony rozrzad ale przed było tak samo mechanik stwierdził łancuszek sie rozcioga pod wpływem temperatury i napinacz nie daje rady auto ma 300 tyś przebiegu gdy zaczne nasłuchiwać styłu silnika tak jagby coś chrobotało delikatnie a do kostki przy czujniku halla jest podłoczony wzbudzenie lpg jak jest zimno auto chodzi dobrze ale jak sie rozgrzeje to juz nie jest dobrze tak jakby wypadanie zapłonu na bezynie jest ok
-
szarpanie na lpg błąd 515
Witam mam problem mianowicie moje auto szarpie po mocnym rozgrzaniu na lpg i mam błąd 515 wymieniałem cały układ zapłonowy czujnik halla i wraz jest to samo ? kąt zapłonu wynosi -12 stopni i wyższy prosze o popmoc
-
szarpanie na lpg błąd 515
Witam mam problem mianowicie moje auto szarpie po mocnym rozgrzaniu na lpg i mam błąd 515 wymieniałem cały układ zapłonowy czujnik halla i wraz jest to samo ? kąt zapłonu wynosi -12 stopni i wyższy prosze o popmoc
-
Opuźnienie Zapłonu
- Opuźnienie Zapłonu
cały komplet lovato smart przejechane jakieś 53 tysiące na wszystkim na pb jest dobrze chociaż raz mi się zdażyło jak by mi strzelił w filtr powietrza na pb wogóle nie ma kątu wyprzedzenia zapłonu o ile dobrze się orientuje to czujnik połozenia halla jest na drugim wałku nie na tym co jest pasek rozrządu mechanik stwierdził łancuszek dwa wałki sa zle zsynchronizowane ze sobą olej wcześniej był zalany 15w 40 nie wiem przez ile czasu ale w zime słyszałem wszystkie 20 zaworów przez 30 sekund zmieniłem na 10w 40 i oleju nie ubywa silnik się trzesie delikatnie na pb jak i lpg prosze o pomoc.- Opuźnienie Zapłonu
nie ale jak dam w pedał gazu na lpg ma taką chwilke zawachania wymieniłem cewke zapłonową przewody swiece byłem u gazownika podpiął mi drugi sterownik lpg jest to samo szarpie na lpg im wieksza temperatura na zewnątrz tym auto zachowuje się gorzej ale dlaczego jest opózniony zapłon o -12 stopni nie ale jak dam w pedał gazu na lpg ma taką chwilke zawachania wymieniłem cewke zapłonową przewody swiece byłem u gazownika podpiął mi drugi sterownik lpg jest to samo szarpie na lpg im wieksza temperatura na zewnątrz tym auto zachowuje się gorzej ale dlaczego jest opózniony zapłon o -12 stopni- Opuźnienie Zapłonu
Witam mam problem od pewnego czasu auto szarpie po rozgrzaniu na lpg i cały czas wyskakuje czujnik polozenia wałka po wymianie na iny z auto szrotu jest ten sam problem opuznienie zapłonu o -12 stopni a powinno być z wyprzedzeniem jakieś +3 stopnie - Opuźnienie Zapłonu
Darek1312
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta