Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opuźnienie Zapłonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem od pewnego czasu auto szarpie po rozgrzaniu na lpg i cały czas wyskakuje czujnik polozenia wałka po wymianie na iny z auto szrotu jest ten sam problem opuznienie zapłonu o -12 stopni a powinno być z wyprzedzeniem jakieś +3 stopnie

Opublikowano

A na pb masz ten sam problem ?? :) Może pojeździj troszkę na LPG i zobacz czy błąd wyskoczy i jak się zachowywał bedzie silnik :)

Opublikowano
  • Autor

A na pb masz ten sam problem ?? :) Może pojeździj troszkę na LPG i zobacz czy błąd wysy i jak się zachowywał bedzie silnik :)

nie ale jak dam w pedał gazu na lpg ma taką chwilke zawachania wymieniłem cewke zapłonową przewody swiece byłem u gazownika podpiął mi drugi sterownik lpg jest to samo szarpie na lpg im wieksza temperatura na zewnątrz tym auto zachowuje się gorzej ale dlaczego jest opózniony zapłon o -12 stopni

A na pb masz ten sam problem ?? :) Może pojeździj troszkę na LPG i zobacz czy błąd wysy i jak się zachowywał bedzie silnik :)

nie ale jak dam w pedał gazu na lpg ma taką chwilke zawachania wymieniłem cewke zapłonową przewody swiece byłem u gazownika podpiął mi drugi sterownik lpg jest to samo szarpie na lpg im wieksza temperatura na zewnątrz tym auto zachowuje się gorzej ale dlaczego jest opózniony zapłon o -12 stopni

Opublikowano

dziwne że dzieje ci się to tylko na lpg :) Niewiem co ale podejżewam tutaj LPG :)

Opublikowano

podcisnienia prawidlowo podlaczone wszystko szczelne. jakie masz wogole graty wrzucone?? jak tego nie ma na pb to gaz jest winny. moze reduktor zajechany albo wtryski

Opublikowano
  • Autor

podcisnienia prawidlowo podlaczone wszystko szczelne. jakie masz wogole graty wrzucone?? jak tego nie ma na pb to gaz jest winny. moze reduktor zajechany albo wtryski

cały komplet lovato smart przejechane jakieś 53 tysiące na wszystkim na pb jest dobrze chociaż raz mi się zdażyło jak by mi strzelił w filtr powietrza na pb wogóle nie ma kątu wyprzedzenia zapłonu o ile dobrze się orientuje to czujnik połozenia halla jest na drugim wałku nie na tym co jest pasek rozrządu mechanik stwierdził łancuszek dwa wałki sa zle zsynchronizowane ze sobą olej wcześniej był zalany 15w 40 nie wiem przez ile czasu ale w zime słyszałem wszystkie 20 zaworów przez 30 sekund zmieniłem na 10w 40 i oleju nie ubywa silnik się trzesie delikatnie na pb jak i lpg prosze o pomoc.

Opublikowano

Darek mieszasz pojęcia

jeśli jest -12o to jest wyprzedzony, przy +3o to zapłon jest opóźniony

skoro na Pb jest dobrze a na LPG są szopki to tu trzeba szukać, może wystarczy wyregulować

czy były np. sprawdzane ciśnienia gazu, mapsensor, czyjnik temp. w inst. gazowej, czy tak na pałe wymienia sterowniki?

najlepiej poszukaj w swojej okolicy gazownika, który ogarnia te instalacje

Opublikowano
  • Autor

był regulowany gaz na komputerze ewentualnie wtryskiwacze gazowe mogą być zalepione

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.