Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. nop lepiej jeszcze zrezygnuj poki mozesz
  2. wczora taki ruch a dzis cisza :kox: :kox:
  3. a wiecie jak sie nazywa jak sie swinia rozmnaza i pozniej rodzi to sie nazywa prosi sie swinia sie prosi rozwalilo mnie to dzis
  4. no ja tez spadam 5 to moja godzina 3m cie sie ekipa przyczepnosci szerokosci i suchych łózek
  5. moz byc ja tez mam o promila jednak na trzezwo lepiej sie zyje
  6. :boobs: :boobs: :banan3: :banan3:
  7. a ja tak powiem :drunk: :drunk: :bicz3: :bicz3: :bicz: :drinks: i bedzie dobrze pamietajcie sila jest w kupie [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:47_________________________________________________pss bajoooooooo
  8. nop tak jest nie zgaj do gowna to nie bedzie smierdziac:D
  9. wojtek duzo tu tego co :sick3: :sick3:
  10. ale moze ma tak jak kobieta nie powie ile ma wiosen bo nei wypada pytac :tongue4:
  11. to widzisz 20 minut a tu taki cos
  12. :evil: nie mow ja bym wpadl tylko mialem male p[roblemy z moja 2 polowka i tak wyszlo ale za tydzien
  13. szliczne hyle czoła :sick3: [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:09_________________________________________________proton jestes jeszcze tutaj?? odezwij sie na gg jak mozesz
  14. jA powiem tak nie powinni zabierac praktycznie gł•osu ci co wogole nie uczestnicza w zyciu klubu np w spotach zebranicha i hamowniach a tylko zabieraja glos jak trzeba kogos obrazic czy cus
  15. słodki znowu piles co :bicz: :bicz: i to bezemnie ładnie ładnie
  16. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: a co robimy z tym czyms na gorze wihajster zrobmy głosowanie co?
  17. ooo bardzo dobra rekwencja :good: :good:
  18. ekipa co bedziemy wszyscy za tydzien martin byl na spocie jak obiecal??
  19. no aj raczej jednak nie dam rady dzis sorki chłopaki
  20. to kto bedzie bo nie wiem czy sie wybierac do bb ja jestem na nie tego u góry
  21. a co sie boisz umyj zadek na jutro to sie przekonasz :polew: :polew: [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 21:43_________________________________________________ej co to na gorze jest [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 21:55_________________________________________________ :sick3:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.