Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Transmiter FM ?
ja tez mam fajne urzadzenie bez kabli jedynie troszke szumi narazie z tym jezdze ale zaniedlugo kupuje dvd :]
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to ja sie zaraz zbieram zapraszam reszte ekipy moze sie ktos skusi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to co jutro 13-00 tesco tak?? wpadne mam nie posprzatene i niumyte autko ale przyjaDE sie przywitac
-
[ALL] Proszę o poradę w sprawie RNS-E
dokladnie tak tylko mapy chodza i nie wiem czemu nie wpadli na pomysl zeby audio chodziło
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moze wczesniejsza godzina kolo 13??sa inne propozycje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak dam rade to podjade sie przywitac pozdrawiam chociaz dzisiejszy dzien bylby lepszy:]
-
[ALL] Proszę o poradę w sprawie RNS-E
a na navi przelaczyles na zmieniarke?? albo kabel nie jest podlaczony
-
[ALL] Proszę o poradę w sprawie RNS-E
powiem ci tak jak masz plytke ze softem to nic nie jest kosztowne :] he i nie jest to wcale konieczne tylko bedziesz mial po polsku:]
-
[ALL] Proszę o poradę w sprawie RNS-E
nie czyta płyty poprostu spróbuj nagrac na inny nośnik np. verbatim i wolna predkoscia albo przeczysc laser mi tez plyta dzialala a ostatnio wkladam i nic nie dziala zła cd pisze wgraj sobie soft pl :] pozdrawiam
-
AUDI - jak to ładnie brzmi...
łAdny ale ten chrom i lapmy noi wysoki :]
-
[A4 B5] Audi a4 '99 r. 1,9 TDi 115 KM
łADNA
-
AUDI ZE SKOCZOWA
A CO MAM CYKNAC ZEBY CIE ZADOWOLIC :]
-
AUDI ZE SKOCZOWA
1.9 tdi 110km http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/95642f0907fa2a7e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d46c197ad0c7948.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b7359a6808c10b0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9255ceb5011ec24c.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam uzytkuje a4 1,9tdi 110kM Avant