-
[A4 B5] Audi a4 '99 r. 1,9 TDi 115 KM
Co do kesenonów to są firmy Lucla o temp. 6000K
-
[A4 B5] Audi a4 '99 r. 1,9 TDi 115 KM
Motorek jak najbardziej odpowiedni iii w pełni mnie zadowala - zwłaszcza jego ekonomika
-
[A4 B5] Audi a4 '99 r. 1,9 TDi 115 KM
Postojówki są juz białe :th: Lusterka są całe, nie nakładki - tak sam wymieniałem na wersje BIG, bo było małe.. Co do gałki biegów nie wiele wam powiem, gdyż była juz taka zamontowana.. :th: Postaram sie wrzucić jakieś fotki robione za dnia, wtedy wiecej widać... pozdrawiam i dzieki za pozytywne opinie
-
[A4 B5] Audi a4 '99 r. 1,9 TDi 115 KM
A oto moje dawno obiecane zdjęcia.. postaram sie systematycznie umieszczać nowe fotosy
-
Satynowe lusterka w B5
A pomógłby ktoś mi z tym zamowieniem...?[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 21:59 _________________________________________________To moge liczyć na czyjąś pomoc? Czytając posty na forum "ktoś" sie oferawał ze w razie problemów może pomóc...
-
Satynowe lusterka w B5
No właśnie mi o to chodzi czy da rade wsadzić....? Tyle ze do orginalnych to wiem ze nie podejdą.. :gwizdanie:
-
Satynowe lusterka w B5
Mam pytanie czy te lusterka: http://www.allegro.pl/item359151728_lusterka_chrom_mat_do_audi_a6_a4_a3_nowe.html da rade zamontować w modelu B5 co trzeba bedzie zmienic? Bo chyba nie podejdą do orginalnych trójkątów...
-
[ALL B5] Chromowane nakładki czy lakierowanie lusterek??
Gdzie znajde STYNOWE lusterka..? eBay? ale polski? szukalem tam iii nic nie znalazłem takiego... poza tym nie mam tam konta. Mozna to kupić np. bezpośrednio w jakims sklepie? Błbym wdzieczny za pomoc jakby ktoś podał mi bezpośrednio linka do nich.. thz
-
[ALL B5] Pełen FIS
Kurde to lipa.. liczyłem na odrobine szczęscia, ze jednak licznik ten bedzie dobry.. noo ale.. to dzieki za pomoc a kiere dostałem od kumpla wygląda naprawde super
-
[ALL B5] Pełen FIS
Tak wygląda moj licznik:) nie znam sie zabardzo na tym, nie wiem jaki to model.. ale czy jest mozliwość ze posiada on pełen FIS ale np. nie jest w pełni podłączony..? czy cos takiego?
-
[ALL B5] Pełen FIS
Posiadam w swoim aucie 1/2 FIS. Co potrzeba by posiadać go wpełni.. znalazłem kilka wątków na forum,ale nie pisze nigdzie dokladnie co jest do tego potrzebne. A wiec jakby ktoś mogł mi to wyjaśnić? Jaki jest tego m.w koszt?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów Audi A4 na wstepie powiem tyle ze forum mi sie podoba mam nadzieje ze bede mógł liczyć na waszą pomoc. Moje auto to Audi A4 1,9 TDI 115 KM '00 rok stylizowana na s-line kolor czarny Avant znajde jakiś ładne zdjęcia to podrzuce pozdrawiam
p@vlolubin
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta