Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

p@vlolubin

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Co do kesenonów to są firmy Lucla o temp. 6000K
  2. Motorek jak najbardziej odpowiedni iii w pełni mnie zadowala - zwłaszcza jego ekonomika
  3. Postojówki są juz białe :th: Lusterka są całe, nie nakładki - tak sam wymieniałem na wersje BIG, bo było małe.. Co do gałki biegów nie wiele wam powiem, gdyż była juz taka zamontowana.. :th: Postaram sie wrzucić jakieś fotki robione za dnia, wtedy wiecej widać... pozdrawiam i dzieki za pozytywne opinie
  4. A oto moje dawno obiecane zdjęcia.. postaram sie systematycznie umieszczać nowe fotosy
  5. A pomógłby ktoś mi z tym zamowieniem...?[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 21:59 _________________________________________________To moge liczyć na czyjąś pomoc? Czytając posty na forum "ktoś" sie oferawał ze w razie problemów może pomóc...
  6. No właśnie mi o to chodzi czy da rade wsadzić....? Tyle ze do orginalnych to wiem ze nie podejdą.. :gwizdanie:
  7. Mam pytanie czy te lusterka: http://www.allegro.pl/item359151728_lusterka_chrom_mat_do_audi_a6_a4_a3_nowe.html da rade zamontować w modelu B5 co trzeba bedzie zmienic? Bo chyba nie podejdą do orginalnych trójkątów...
  8. Gdzie znajde STYNOWE lusterka..? eBay? ale polski? szukalem tam iii nic nie znalazłem takiego... poza tym nie mam tam konta. Mozna to kupić np. bezpośrednio w jakims sklepie? Błbym wdzieczny za pomoc jakby ktoś podał mi bezpośrednio linka do nich.. thz
  9. p@vlolubin odpowiedział(a) na p@vlolubin temat w Audi A4 B5
    Kurde to lipa.. liczyłem na odrobine szczęscia, ze jednak licznik ten bedzie dobry.. noo ale.. to dzieki za pomoc a kiere dostałem od kumpla wygląda naprawde super
  10. p@vlolubin odpowiedział(a) na p@vlolubin temat w Audi A4 B5
    Tak wygląda moj licznik:) nie znam sie zabardzo na tym, nie wiem jaki to model.. ale czy jest mozliwość ze posiada on pełen FIS ale np. nie jest w pełni podłączony..? czy cos takiego?
  11. p@vlolubin opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Posiadam w swoim aucie 1/2 FIS. Co potrzeba by posiadać go wpełni.. znalazłem kilka wątków na forum,ale nie pisze nigdzie dokladnie co jest do tego potrzebne. A wiec jakby ktoś mogł mi to wyjaśnić? Jaki jest tego m.w koszt?
  12. Witam wszystkich forumowiczów Audi A4 na wstepie powiem tyle ze forum mi sie podoba mam nadzieje ze bede mógł liczyć na waszą pomoc. Moje auto to Audi A4 1,9 TDI 115 KM '00 rok stylizowana na s-line kolor czarny Avant znajde jakiś ładne zdjęcia to podrzuce pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.