-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
R8....mmmmm, autostrada w niemczech...mmmm. Ale mówcie co chcecie mi wystarczy A4 i polska droga
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Tomcio1600 prosiłbym o dokładne wymiary tej listwy bo przymierzam sie też do założenia jej :>
-
[ALL] Dziwne skrzypienie w prawym kole
A wiesz nie zwróciłem uwagi... Chyba będę musiał to sprawdzić...
-
[ALL] Dziwne skrzypienie w prawym kole
Już wiem co było nie tak :> Pomiędzy tarcze a klocki wpadł maleńki kamyczek I dlatego te piski. Odkręciłem koło i wszystko było wiadomo A przy okazji nasmarowałem wachacze
-
[ALL] Dziwne skrzypienie w prawym kole
No nie są w najlepszym stanie ale jeszcze dają rade. A to skrzypienie to tak jakbyc coś tarło, takjie pocieranie i ustaje.
-
[ALL] Dziwne skrzypienie w prawym kole
Witam wszystkich. Dziś wracając do domu prz manewrze zawracania coś zaczeło mi skrzypieć w prawym przednim kole. Gdy zatrzymałem sie skrzypienie ustało i jadąc dalej nic sie nie działo. Lecz przy wjeździe do garażu znów sie pojawiło. Co to może być i czym jest spowodowane?? pomocy....
-
[ALL B5] Obwódki szyb - proszę o opinię
Tak tak CUBER ma rację :good:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
A ja właśnie wróciłem z wiejskiej przegazówy:) Pokręciłem sie jescze po E7 i spać
-
[ALL B5] Obwódki szyb - proszę o opinię
Ej Kowi87 gdzie kupowałeś te listwy i jak je wyginałeś?? Mógłbys mi podać jakieś namiary konkretne??
-
[ALL B5] Obwódki szyb - proszę o opinię
Witam koledzy. Potrzebuje rady i pomocy. Mam zamiar założyć na moją A4 chromowane obwódki szyb właśnie takie http://moto.allegro.pl/item384141577_audi_a4_b5_b6_obwodki_szyb_nowosc_hit_zobacz.html Brak mi kasy na ori i zadowole sie tymi tylko doradzcie czy warto od tego sprzedawcy i czy wogole to dobry pomysł.
-
Jakie koła wybrać??
Ooo super dzięki wam wielkie za porady:D
-
Jakie koła wybrać??
Co sądzicie o wyborze: Alufelgi 16" i opony do nich 205/50/R16 Chce zmienić felgi na większe ale nie chce zmieniać zawieszenia na sportowe ani dawać gleby mojej audicy. Pomóżcie!!! Pozdrawiam
-
[ALL B5] Chromowane nakładki czy lakierowanie lusterek??
Co do nakładek tych podróbek to słyszałem wiele złego i jak już kupie to firmówki.
-
W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?
Ja mam audiczke już od 9 miesięcy a z zazdrością sie spotkałem wiele razy. Prawie każdej dziewczynce podoba sie moja furmanka:) Fajne uczucie:) Pamiętam jak przystawił sie do mnie jakiś dres golfem 3. Nie upłyneło dużo czasu i oglądał moja niunie od tylca :> Z jednej strony frajer a z drugiej farciarz bo takiego super tyłeczka jak A4 nie ma nikt na świecie :> :>
-
[ALL B5] Chromowane nakładki czy lakierowanie lusterek??
Mmmm spoko. Spróbuje połączyć wszystkie rady w jedną całość i napewno wyjdzie zaje...
piotrusa4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta