Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Odkrywamy nieznane piwa
koledzy piliscie Brackie takie swieze lane :th: pychotka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fajnie było :] pozdro for all moze jest jakis kolega ktory podjedzie do comsportu i zapyta o cene i czy byla by znizka dla paru aut
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
2. naprade super
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
oj nie wiem musialbym ja wyciagnac a jest to maly problem:(
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
moze byc tak daleko nie mam wiedzy w tym temacie niestety ja mam taka sama i dx chodzi :]
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
jak nie poszla ci tA plyta??? niemozliwe hmhm a navi masz takie z 2 pokretlami??
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
nie to masz dx normalnie ci musi chodzic podjedz do skoczowa to ci taka podaruje :] musisz miec obraz mapy i safe disc i nagrac wolno najlepiej clone cd
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to co wszyscy pamietaja tak?? 13-30 targowisko przy basenie:]
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
he widze ze przyszla moda na radia safari ktore sa lepsze od alpina:]
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
chlopcy podniecacie sie a pewnie macie radia na kasete marki safari hehe znawcy:P[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 23:31 _________________________________________________jak juz napisalem kazdy ma swoje zdanie i szanuje co piszecie ale jest takie moje zdanie ze jest to nawet fajny bajer ten co ja mam gra fajnie sa tylko szumy ciche wiec ja moge to polecic zwlaszcza ze malo kosztuje
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
wiecie swoje a ja swoje nie trzeba kabli a nie kazdy jest takim audiofilem jak wy mi pasuje narazie ale po wakacjach kupuje dvd
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
a powiedz mi dlaczego miales korzystasz? pewnie jestes jednym z tych co do kompa kupowali sb audigy karte dzwiekowa bo slyszysz roznice dla normalnego uzytkowniika transmiter jest tanim i wmiare dobrym urzadzonkiem
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
niestety zmieniarka lub transmiter
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
verbatim :] a jak nie to sprobuj jakis najtanszy chłam :][br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 20:11 _________________________________________________a i mozesz sobie jeszcze zmienic soft na pl:] a u ciebie predkosc liczy z abs czy normalnie tylko antena masz dolazona ja tak?
-
GARMIN 760 v TomTom 920 v NOKIA 330 co sądzicie o tych nawigacjach ?
jezeli bys zaryzykowal czemu nie daj znac albo niech ktos da znac jakie byly tego skutki:P
-
GARMIN 760 v TomTom 920 v NOKIA 330 co sądzicie o tych nawigacjach ?
rownie dobrze laptop z automapa tylko gdzie go dac :]
-
[B6 AWX] Oświetlenie w schowku
ale jak nie dziala zapalniczka to moze bezpiecznik? albo odlaczylo sie prze zapalniczce sciagnij mieszek moze i popatrz
-
[B5 ADP] Centralny zamek a temperatura otoczenia
mam ten sam problem jezeli auto stoi na słoncu trzeba pare razy poznaciskac a jak juz nie idzie to kluczyk co z ta temp
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zalezy na którym he jest dosyc miejsca jezeli mowimy i tym przy basenie
-
[A4 B5] Audi a4 '99 r. 1,9 TDi 115 KM
szybciej sie zuzywa dziurkowana u mnie obszycie 100-150zl a co do ksenow to ja mam philips i one sie musza wypalic zeby swiecily na niebiesko :]
-
GARMIN 760 v TomTom 920 v NOKIA 330 co sądzicie o tych nawigacjach ?
ja mam tez tomtoma i jest ok polecam tylko do noki trzeba kupic antene bezprzewodowa ktora troche kosztuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jestem za moze koledzy z bielska tez sie przejada przewietrzyc???
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co powiecie na skoczów w niedziele?? kolo godziny no nie wiem 12 czy jakos?? kto jest za kto prZeciw :]
-
AUDI ZE SKOCZOWA
NIC NIE ROBILEM Z NAVI JESTEM CIEMNY W TYM TEMACIE WIEM ZE MAM TV :] I ZE PODLACZYLEM SPRZET GRAJACY I NIESTETY NIE WIEM DLACZEGO ALE CZASEM PRZESTAJE MI GRAC JAK BY SIE WZMACHOL WYLACZAL A WYSTARCZY WLACZYC I WYLACZYC RADIO I ZNOWU GRA I PYTANKO IDZIE WYLACZYC TO PIKANIE JAK SIE WLACZA NAVI ?? POCZYTAJ SOBIE PUNKT 15 REGULAMINU !!!!! / Poziek http://www.a4-klub.pl/smf/regulamin_forum-t22623.0.html[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 16:40 _________________________________________________niestety stan faktyczny mojej audi sie zmienil folia z przednich szyb bedzie sciagnieta bo jestem w trakcie f*ck the police
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jestem za