Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://pl.youtube.com/watch?v=JsmUuIBbIK0 popatrzcie tak sie bawi u nas na slasku cieszynskim akurat jest to moj bracik:D hehe
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
ja bym sobie tez zamowil:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hm kuszaca propozycja jak znajde czas to jak najbardziej:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jestem jak najbardziej za jezeli czas pozwoli
-
[ALL] Chiptuning a spalanie
a mi sie wydaje ze przy normalnej jezdzie pali okolo 0,5l mniej przy bucie wicej bo jest wiecej koni i chce sie im wiecej pic:]
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
to ja napisze ze mi spalil na trasnie 4litry i co uwiezy ktos:D a mam 130km plus minus za niedlugo bedzie wykres heh wiec wedlug mnie kazdy wie ile kazde auto pali przed sprzedaza panie ono jezdzi na oparach a po kurde ale to mialo przepal dobrze ze sprzedalem
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
a jaka cena jest tego z linka powyzej
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
sciemniaja ile wlezie mi tez sie wydaje ze nie idze zejsc ponizej 5,5 litra przy super wolnej jezdzie do 100/h
-
Profesor Geremek nie żyje...
[*]
-
[B5 AFN] Dziwne szumy w prawym kole gdy jade po łuku w prawo- CO JEST ???
stawiam na lozyska
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja zrobie na baku 1000km oszczednej jazdy a mniej oszczednej to 800 i powiem ze mam gdzies 130KM plus minus bo bede wiedzial jak zajade na hamownie moze za m-c
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
to super a jak cena??
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
to jest w cenie zmieniarki a navi tylko ta nowsza czyta plyty
-
[B5 ADR] Problem z akumulatorem
oczywiscie zajedz do elektryka on ci powie co jest z akumulatorm ile jeszcze zycia w nim
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak najbardziej zapraszam tylko nas jest malo:( niestety chyba ze to zrobimy kiedys we wisle czy gdzies:D
-
[B5 AHU] BIODIESEL
a moze ma do b4 wsadzony 2,5tdi:P:P nie moj błąd:D
-
[B5 AHU] BIODIESEL
i tez tak robie ale doszly mnie sluchy 3.30 za litr to juz mozna sie zastanowic nad zalaniem BIO
-
[ALL B7] Błyskanie lampy
nie chyba o gniazdo ale neio jestem pewnien na 100% napewno musisz wymienic 2 odrazu bo inaczej bedzie ci swiecil innym swiatlem niz ten stary a i 4600K to masz ori gdzies 140 zl osram na allegro jak dobrze pamietam
-
Ot zagwostka!
zajefajne hehehehe trzeba mu powiedziec zeby nie kupowal auta :]
-
Co sądzicie o BLK TRUE XENON HID ANGEL EYE
no moim zdaniem te co masz sa duzo ladniejsze
-
Formuła 1 2008
no nie poszlo mu za szybko chcial rwac do przodu i bedzie w klasyfikacji 3:( jezeli raikonen nie bedzie na 3 miejscu chyba ze wywali w pole:) albo nizej niz 6miejsce
-
[B5 AHU] BIODIESEL
chyba ze ma sie dojscie w cenie o 1zl mniej ktorego nie mam:(
-
[B5 AHU] BIODIESEL
jezdzilem tez tylko sie ni oplaca wedlug mnie tylko by sie oplacalo jak bys mial z nieoficjalnego dojscia ja zrobilem tylko 1 bak na tym a 40.000 to wvcale nie musi byc wina bio przecierz:P[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 13:22 _________________________________________________a ty pewnie ani razu nie zatankowales a taki znawca tematu:D najlepsi sa tacy co maja duzo do powiedzenia a jeszcze nie sprobowali
-
[ALL] Jak samemu sprawdzić całe zawieszenie w domowych warunkach ?
a po 2 jak pojedziesz do tej stacji diagnostycznej co robisz przeglad to nic nie zaplacisz przynajmniej tak jest u nas
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
my zapraszamy:]