Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. http://pl.youtube.com/watch?v=JsmUuIBbIK0 popatrzcie tak sie bawi u nas na slasku cieszynskim akurat jest to moj bracik:D hehe
  2. ja bym sobie tez zamowil:D
  3. hm kuszaca propozycja jak znajde czas to jak najbardziej:D
  4. jestem jak najbardziej za jezeli czas pozwoli
  5. a mi sie wydaje ze przy normalnej jezdzie pali okolo 0,5l mniej przy bucie wicej bo jest wiecej koni i chce sie im wiecej pic:]
  6. to ja napisze ze mi spalil na trasnie 4litry i co uwiezy ktos:D a mam 130km plus minus za niedlugo bedzie wykres heh wiec wedlug mnie kazdy wie ile kazde auto pali przed sprzedaza panie ono jezdzi na oparach a po kurde ale to mialo przepal dobrze ze sprzedalem
  7. a jaka cena jest tego z linka powyzej
  8. sciemniaja ile wlezie mi tez sie wydaje ze nie idze zejsc ponizej 5,5 litra przy super wolnej jezdzie do 100/h
  9. ja zrobie na baku 1000km oszczednej jazdy a mniej oszczednej to 800 i powiem ze mam gdzies 130KM plus minus bo bede wiedzial jak zajade na hamownie moze za m-c
  10. to jest w cenie zmieniarki a navi tylko ta nowsza czyta plyty
  11. oczywiscie zajedz do elektryka on ci powie co jest z akumulatorm ile jeszcze zycia w nim
  12. jak najbardziej zapraszam tylko nas jest malo:( niestety chyba ze to zrobimy kiedys we wisle czy gdzies:D
  13. DAWIDBORI odpowiedział(a) na MeRa temat w 1.9TDI
    a moze ma do b4 wsadzony 2,5tdi:P:P nie moj błąd:D
  14. DAWIDBORI odpowiedział(a) na MeRa temat w 1.9TDI
    i tez tak robie ale doszly mnie sluchy 3.30 za litr to juz mozna sie zastanowic nad zalaniem BIO
  15. nie chyba o gniazdo ale neio jestem pewnien na 100% napewno musisz wymienic 2 odrazu bo inaczej bedzie ci swiecil innym swiatlem niz ten stary a i 4600K to masz ori gdzies 140 zl osram na allegro jak dobrze pamietam
  16. zajefajne hehehehe trzeba mu powiedziec zeby nie kupowal auta :]
  17. no moim zdaniem te co masz sa duzo ladniejsze
  18. no nie poszlo mu za szybko chcial rwac do przodu i bedzie w klasyfikacji 3:( jezeli raikonen nie bedzie na 3 miejscu chyba ze wywali w pole:) albo nizej niz 6miejsce
  19. DAWIDBORI odpowiedział(a) na MeRa temat w 1.9TDI
    chyba ze ma sie dojscie w cenie o 1zl mniej ktorego nie mam:(
  20. DAWIDBORI odpowiedział(a) na MeRa temat w 1.9TDI
    jezdzilem tez tylko sie ni oplaca wedlug mnie tylko by sie oplacalo jak bys mial z nieoficjalnego dojscia ja zrobilem tylko 1 bak na tym a 40.000 to wvcale nie musi byc wina bio przecierz:P[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 13:22 _________________________________________________a ty pewnie ani razu nie zatankowales a taki znawca tematu:D najlepsi sa tacy co maja duzo do powiedzenia a jeszcze nie sprobowali
  21. a po 2 jak pojedziesz do tej stacji diagnostycznej co robisz przeglad to nic nie zaplacisz przynajmniej tak jest u nas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.