Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hm chetnie ale samochod pozyczylem a po 2 mam noge w szynie i na gaz nie nacisne:(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
igor nie madruj:P:P bo wiesz nie znasz dnia ani godziny:PP:P zobaczymy jak sie zgadamy to damy rade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nawet jak bym chcial wpasc to lipa bo skrecilem kostke i nie dam rady naciskac na gaz bawcie sie dobrze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe mowisz gliwice:D no godzina 13 byla by super w niedziele ale ja narazie odpadam mam na\oge skrecona w kostce:/
-
[B5 AFN] Kto mi napisze cała prawde o moim samochodzie po chipie ?
hehe kazdy wie lepiej widze a seria nie musi miec tyle koni co w katalogu:D nawet to ja wiem hehe
-
[INNE] Mój nowy nabytek - MAZDA 6 SPORTWAGON
bardzo fajna choruje na taka sztuke:]
-
[ALL B6] Silnik turkocze przy max skręcie ??
no tez sie mi tak wydaje a czy pompa wydaje jakis dzwiek jak masz na maxa skret moze dolej plynu do wspomagania
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
he to co zrobimy niedziela jest to taki dzien gdzie mozna zabrac dziewczyne gdzies i o 19 jeszcze sie nie wraca noi tak to wyglada nie moge obiecac ze bede o 19 nie wiem czy nie lepiej w godzinach poludniowych
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe u mnie w skoczowie sa wszystkie kompy:D
-
[B5 AFN] Kto mi napisze cała prawde o moim samochodzie po chipie ?
widzisz nikt nie ma swojego zdania chyba
-
[B5 AFN] Kto mi napisze cała prawde o moim samochodzie po chipie ?
nie ten gosc wszystkie auta hamowal i pisalem juz ze hamowal nissana i ten wykres prawie sie pokrywal a moja a4 jak by paliwa miala dosc bo kopcila ale roznie jest czasami super przyspiesza a czasami sa takie dziury
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
podobno seryjnie jest predkosc zawyzona o 10km/h czyli by sie zgadzalo
-
[B5 AFN] Kto mi napisze cała prawde o moim samochodzie po chipie ?
tak kolego powiedz mi gdzie??[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 14:29 _________________________________________________a pojechalem tak z ciekawosci ile ma KM moja a4
-
[B5 AFN] Kto mi napisze cała prawde o moim samochodzie po chipie ?
no to sam juz nie wiem nie placilem slono by tylko 30zl ale wiem ze cos nie tak bo mam chaotyczny ten wykres a bracik mial tak jakby sie prawie pokrywal
-
[B5 AFN] Kto mi napisze cała prawde o moim samochodzie po chipie ?
e czy ja wiem brat hamowal nissana 200sx i bylo oki 179km i wykresy spoko u mnie chyba sa winne te kierowniczki
-
Formuła 1 2008
kurde tylko 8 miejsce to bmw jest do niczego musimy poczekac az robertowi skonczy sie kontrakt z bmw i przejdzie do maclarena lub ferrari bo to auto co ma teraz nie pozwala mu konczyc wyscigow na 1miejscu
-
[B5 AFN] Problem ze światłami mijania
dzisiaj same od siebie swieca nic nie grzebalem jest to ciekawa sprawa hmh zobaczymy na jak dlugo a hidy juz byly ja tylko przetwornice wymienialem jedna
-
[B5 AFN] Problem ze światłami mijania
dzis zauwazylem ze nie swieca sie mi swiatla mijania:( ale jest tak bez wlaczonych swiatel dam dlugie na krotko oki ale jak wlacze i swiatla i tam dlugie na krutko to zauwazylem ze cos slychac takie cykniecie i zapala mi sie podswietlenie awaryjnych i klimatronik sie zaswieca co to moze byc a i dodam ze dlugie dzialaja mi tylko na krótko [br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 21:44 _________________________________________________a dodam ze mam hidy i przetwornice jedna wymienilem oststnio o zarowki tez mam nowe i krotko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i niestety tak bbylo lipniawie
-
[B5 AFN] Kto mi napisze cała prawde o moim samochodzie po chipie ?
no tez tak myslalem bo juz mi to kolega jeden mowil ale chcialem sie upewnic co nie tak sprobujemy rozruszac kierowniczki i zobaczymy a jak bylo chipowane to nie wiem takie juz kupilem
-
[B5 AFN] Kto mi napisze cała prawde o moim samochodzie po chipie ?
ale nie byla to predkosc max jest ponad 200km/h a wykres dlatego taki pofalowany bo przypuszczasm ze kierowniczki w turbinie sie przycinaja ale czekam na wasze opinie [br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 14:32 _________________________________________________a moc mala :> 130km??
-
[ALL B5] Kontrolki na desce rozdzielczej i FIS
a mi wychodza kabelki z klockow a nie mam kontrolki:P:P hehe
-
[B5 AFN] Kto mi napisze cała prawde o moim samochodzie po chipie ?
nie wiem:)
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
hehehe dobre moze mu jakies krasnoludki paliwa dolewaja takie kity sie puszcze przy sprzedaży auta:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oko no problem