Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pod sarnim i tyle do samego konca dojedz i tam bedziemy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hm igor a jednak to robisz swintuchu pewnie cie jakis kolega odwiiedzil:P hehe kto sie pisze na jutro bo musze wiedziec czy jechac po jakies 3 juz pitki poległy hehe a my sie jakiejs grypy nie boimy:D[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 21:44_________________________________________________tak jest najlepsza jest w płynie przynajmniej raz w tygodniu ja pije w weekend i jestem zdrowy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no bez zmian ja powinienem byc na 90%
-
Wasze składki OC/AC/NW
ale moj wspolwalsciciel ma pelne znizki a w allianz mialem placic 840zl za rok
-
Wasze składki OC/AC/NW
kurde nie mozliwe bo mi najtaniej wyszlo w link 4 480 za rok mam wspolwalsciciela ktory mam 60% znizki moze to masz na pol roku:P
-
[B5 AFN] Szarpanie przy przyśpieszaniu
wałaśnie nie dalej ciągnie tylko tak czasmi falujaca bo chyba mam łopatki przycinajace sie czy cos takiego zaden ze mnie mechanik nie jest :>
-
[B5 AFN] Szarpanie przy przyśpieszaniu
witam mam czasami taki problem ze jade okolo 100 i dale pelny gaz to mi tak jak by w jednym momencie zadlawial czyli tak jak by cos szarpło o jak by mi ktos do d*py wjechal i trwa takie blokniecie okolo 1sekundy nie dluzej ostatnio stało sie tak raz a teraz coraz częściej panowie co to może być dodam ze filtr paliwa mam nowy tankuje na auchan ale tankuje tam od początku i nie ma problmów czekam na rady Nazywaj poprawnie tematy / Flyer
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja szedlem spac bo mi literki wirowaly:P
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a powiedzcie mi znalazł ktos te flagi co szukam albo wie ktos cos nowego??w tym temacie oczywiscie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co bys chial z lamp zespolonych??? pisz na pw
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fajnie sie slizgało pare razy było juz mi ciepło:D ogólnie fajowo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko proton poczekam miron mocy przybywaj:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiedzialem ze nie dasz rady:P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
e z atrakcji co by mogli nam zaproponowac to chyba zepsuty humer mirona :polew: :polew:
-
[B5 ADP] Centralny zamek a temperatura otoczenia
no widzisz hehe nikt nie wie lub nikt nie chce sie tym podzielic
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobra to na spokojnie na 17-30 z targowiska oki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to wesprzemy was bo wwidze ze słabo z wasza organizacja:D hehe miron a ty obiecales ze przyjedziesz do nas a to my znowu przyjezdzamy do ciebie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to co proton o 17-30 niebedzie to za wczesnie?? ,moze wystarczy o 18 z targowiska?? albo o wiem 17.45 bo na jecie mamy byc 18,15 wystarczy mysle napisz co o tym sadzisz witaj nowy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no oby tylko w piatek była lepsza pogoda
-
[B5 ADP] Silnik po odpaleniu gaśnie nawet po kilku próbach!!!
no raczej zostaje ta opcja:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja odpadam dosyc juz wymarzlem:/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a mowimy o jutrze czy piatku?
-
[B5 ADP] Silnik po odpaleniu gaśnie nawet po kilku próbach!!!
ja bym obstawil immo mialem tak ostatnio wzialem 2 klucz i oki:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mi pasuje zebys my jechali razem proton ale jak bedzie dupiata pogoda to ja tez odpuszczam raczej
-
[ALL B5] czerwona lala! chwale sie i jestem dumny!
no kolorek super:D :>