Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. pod sarnim i tyle do samego konca dojedz i tam bedziemy
  2. hm igor a jednak to robisz swintuchu pewnie cie jakis kolega odwiiedzil:P hehe kto sie pisze na jutro bo musze wiedziec czy jechac po jakies 3 juz pitki poległy hehe a my sie jakiejs grypy nie boimy:D[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 21:44_________________________________________________tak jest najlepsza jest w płynie przynajmniej raz w tygodniu ja pije w weekend i jestem zdrowy
  3. no bez zmian ja powinienem byc na 90%
  4. ale moj wspolwalsciciel ma pelne znizki a w allianz mialem placic 840zl za rok
  5. kurde nie mozliwe bo mi najtaniej wyszlo w link 4 480 za rok mam wspolwalsciciela ktory mam 60% znizki moze to masz na pol roku:P
  6. wałaśnie nie dalej ciągnie tylko tak czasmi falujaca bo chyba mam łopatki przycinajace sie czy cos takiego zaden ze mnie mechanik nie jest :>
  7. witam mam czasami taki problem ze jade okolo 100 i dale pelny gaz to mi tak jak by w jednym momencie zadlawial czyli tak jak by cos szarpło o jak by mi ktos do d*py wjechal i trwa takie blokniecie okolo 1sekundy nie dluzej ostatnio stało sie tak raz a teraz coraz częściej panowie co to może być dodam ze filtr paliwa mam nowy tankuje na auchan ale tankuje tam od początku i nie ma problmów czekam na rady Nazywaj poprawnie tematy / Flyer
  8. ja szedlem spac bo mi literki wirowaly:P
  9. a powiedzcie mi znalazł ktos te flagi co szukam albo wie ktos cos nowego??w tym temacie oczywiscie
  10. a co bys chial z lamp zespolonych??? pisz na pw
  11. fajnie sie slizgało pare razy było juz mi ciepło:D ogólnie fajowo
  12. spoko proton poczekam miron mocy przybywaj:D
  13. e z atrakcji co by mogli nam zaproponowac to chyba zepsuty humer mirona :polew: :polew:
  14. no widzisz hehe nikt nie wie lub nikt nie chce sie tym podzielic
  15. dobra to na spokojnie na 17-30 z targowiska oki
  16. to wesprzemy was bo wwidze ze słabo z wasza organizacja:D hehe miron a ty obiecales ze przyjedziesz do nas a to my znowu przyjezdzamy do ciebie
  17. to co proton o 17-30 niebedzie to za wczesnie?? ,moze wystarczy o 18 z targowiska?? albo o wiem 17.45 bo na jecie mamy byc 18,15 wystarczy mysle napisz co o tym sadzisz witaj nowy
  18. no oby tylko w piatek była lepsza pogoda
  19. ja bym obstawil immo mialem tak ostatnio wzialem 2 klucz i oki:D
  20. mi pasuje zebys my jechali razem proton ale jak bedzie dupiata pogoda to ja tez odpuszczam raczej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.