Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie moja byla brudna:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe kolega chce sie w handelek zabawic:D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
he jasne i frekwencja sie wam zwiekszy:D hehe
-
[ALL B7] Różne rozmiary felg, szerokości
ja mam jak dobrze pamietam 225 oponki tylko zalezy jakie masz et w feldze bo jak bedzie wystawac to bedzie walic po nadkolach chyba ze jka utwardzisz jak kamien:D
-
Klucz udarowy do odkręcania śrub - jaki wybrać, czym się kierować przy kupnie ?
polecam yato mamy taki w pracy przy demontazu pojazdów i działa już rok ale nie we wszystkich wozach odkrecisz:D teraz zakupilismy z forha 1,5oozl ale tym idzie wsio odkrecic tylko cieżki jest i kupe kasy kosztuje i na 3/4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurcze to jak dalej pojdzie to i ja przyjade na logi taka szycha bedzie je wykonywala to i tvn turbo trza zaprosic:D
-
[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
ja mam to samo czasami jest wykrzyknik a czasami nie ale to chyba daje znaki ze akumulator jest słabszy pojezdzisz i sie naladuje i znowu bedzie spokoj na jakis czas chyba ze jest tak jak kolega wyzej napisal o alternatorze
-
Ten kierowca już swoją A4 na spota nie przyjedzie...
to i tak oki ze mu dowodu nie zabrali za szyby:D<lol>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale nie wierze ty bedziesz:>? to ja tez bede niech ktos zabierze vaga trzeba mi wykasowac abs bład
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:banan1:albo tak:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
amorki hmhm zebys mial słabsze niz w b5:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nawet nie musisz miec dzieciaka a plany w avancie na
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bym spasowal na b6 pod choinke:d[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 21:24_________________________________________________sedan brzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyydal:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja sie nie odzywalem bo dopiero teraz doszedłem do siebie:D pozdro 4all
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron dzis u nas na spocie frekwencja byla zejeb.....ta 12 a4 mozecie nam tylko pozazdroscic:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ale 12.11.2009:D fajnie bylo miron nam bedzie zazdroscic
-
problem zakodowałem navi
wielkie dzieki pozdrawiam pomogło:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jestem za 18 pod sarnim iwezcie vaga:D
-
[B5 ADP] Centralny zamek a temperatura otoczenia
hm a ile taka przyjemnosc kosztuje mi dziala znakomicie teraz a w lecie jak sie nagrzeje to szkoda gadac:/
-
problem zakodowałem navi
ale ja juz 2 razy wpisałem zly to znaczy mam właczyc ja i ma tak dlugo tak zostac wlaczona az mi umozliwi wpisanie taaaak??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ja tez mam nadzieje ze wpadne bo koncze juz remont i przeprowadzke:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jasne hm tylko gdzie to bylo
-
problem zakodowałem navi
mam prosbe mam navi rns d z 2 pokretlami i wprowadzilem 2 razy zly kod a mam kod co teraz ?? na navi pisze zablokowana co zrobic prosze o jakies rady
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
składke w wysokosci 0,5 na głowe:D:D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ty sie wozisz jak znajdujesz czas na to miron