Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. nop bardzo mi to odpowiada warto sie poświęcić i wstac o tej 5tej
  2. kurde czy jest to wszystko legalne ze pozyczaja sobie fotoradar przenośny z właścicielem i cykaja sobie zdjęcia ?? Mieszkam na Śląsku w małym mieście Skoczowie i zaliczyłem już 2 zdjęcie i zarobiłem 10pkt karnych i zapłaciłem już 300zl i jestem ciekawy czy to wszystko odbywa się zgodnie z prawem czy nie bo przecież nie jest to policja a kasa z tych mandatów trafia do Gminy Skoczowa naprawde kto coś wie na ten temat niech sie wypowie bo jak nie obiecuje rozwale im ten "śmietnik" bo tak to właśnie wygląda
  3. nie kolego 14-20 i w domku:D kto rano wstaje temu ...... szybko wraca do domu:D hehe jedyny minus wstawanie o 5.00 ale idzie sie przyzwyczaic tylko trzeba chodzic spac najpozniej o 11-00
  4. narazie spoko w razie nie pogody pod sarnim
  5. to jeszcze pytanie kto bedzie czy oplaca sie jechac:D podpiszciue liste kto jedzie jutro
  6. niestety dopiero w czwartek bede robil z moja habetą bo jak narazie wtryski mi daja po d*pie bo czasami przerywa ale wsio sie wyjasni pod koniec tygodnia:D
  7. zapraszamy na spota:D jak najbardziej aktualna jest sroda 18 na parkingu auchan w b-b
  8. czerwony jest najlepszy:D jhak ferrari:D
  9. hehe musisz zobaczyc czy jest pełny ten naboj i czy zawleczka jest na swoim miejscu
  10. tak samo słuze pomoca rejon slaska lub powiem co i jak i kazdy sam moze sobioe to zrobic
  11. miron ale tak chyba bedzie jak pokazales wyzej jak sie spoznisz i przesiedzisz wiecej niz godzine :gwizdanie:
  12. he ale ktoś chyba poszedł siedzieć za to bo nie wierze ze chodzi wolno powinno sie mu łapy uwalić :/tjuning chyba:D
  13. 5.20 wyjezdzam na 6.00 jade ale po 14.oo jestem juz w domku"D
  14. ja nie wlaczam bo o 5 .00 nie chce sie mi wstawac:][br]Dopisany: 09 Październik 2008, 15:23_________________________________________________i kompa odpalac:]
  15. wojtek albo proton niech ktos zabierze vaga oki ja bede na 100%
  16. sprobuj wtopic siatke do plastiku bedzie trzymac jak ta lala
  17. ja tez bede teraz dawal do klejenia:D
  18. hehe musi to byc jednak prawda ze was to tak zabolało hehe u mnie tez normalnie:P
  19. bo w chybiu macie taki wolny transfer :polew:
  20. nipo miales nie wspominac bo oni tez moga przegladac ten dzial:P:P hehe ja tez dotarlem
  21. hehe odejscie a to tylko dlatego ze jechalem na rezerwie i nie ryzykowalem:P a suszarka byla tylko aktywna ta w czechwoicach pozdro for all ekipa:P:P hehe[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 21:45_________________________________________________a dymek musi byc bez tego nie ma diesla i frajdy:
  22. według mnie ten orginalny pasek moze tak samo strzelic jak podroba nie ma reguły nie zawsze jest tak co drozsze to lepsze ja sie juz pare razy przejchalem i kupuje to tansze jak narazie dobrze na tym wychodze
  23. a bedzie tam ktos wogole jutro zeby nie bylo ze my tam pojedziemy a nikogo nie bedzie juz o 16-00 ja bede koloo 15 proton na stacji przy wylocie z b-b[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 18:16_________________________________________________bo cos sie mi to nie widzi ze beda na nas czekac 2 godziny i jeszcze jak bedzie tak lalo to nie wiem czy sobie nie odpuszcze:/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.