Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 21:56_________________________________________________tak avant rzadzi:D
  2. jak zwykle da d*py:P i nie pojedzie hehe[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 20:41_________________________________________________albo mozesz marcin jechac starszym modelem audi:P
  3. nop moze sie czegos naucza jest nas tak malo a jednak tak wiele:D
  4. nie wiem o ktorej oststnio jechalismy hm 1,5 godzinki przed wyjdziemy i bedzie oki 20 min i jestesmy w warszowicach chyba:D
  5. to nie nasz problem ze mieszkasz gdzies tam daleko na zadupiu:D hehe
  6. wybiora:P:P wybiorą jak tam po spocie??
  7. my jednak przyjedziemy miron za tydzien zamowimy ladna pogode i bedzie oki
  8. he ja tez mysle ze za tydzien sie przejedziemy i pojedziemy od skoczowa proton oki:D
  9. ja nie wiem ja bym odpuscil i zajechal za tydz wieksza paczka
  10. hm a powiedzcie mi ile ludzi przewidujecie w tym tyg. miron?? bo sie zastanawiamy z protonem czy przyjechac ale chyba przelozymy to na przyszly tydz moze wieksza paczka wpadniemy
  11. a mi sie wydaje ze lepiej rozebrac i sprezonym powietrzem przefukac:D mi pomoglo w tej straszej navi
  12. niestety obstawial bym uszczelke a co gorsze głowice 3m sie chłopie i napisz co i jak
  13. a kto by byl chetny na gliwice??? helloo bo proton chyba ktos tam nie mogl chyba hm igor chyba
  14. czesc ekipa i co jutro sie spotykamy?? o ktorej godzinie
  15. link 4 480 zl rok wspolwlasciciel ma wszystkie znizki allianz 880zl rok zwyzka za wiek:/
  16. ja tez bede tylko nie iwem dokladnie o ktorej
  17. i co nie znalazlem choragiewek a4 klub:( moze ktos z was?
  18. bo jestes mu dluzny tak by nie przyjechal:P hehe bede igor
  19. moze wystarczy tylko 130:P i zalezy ile w twojej koni juz padlo:D
  20. to igor jeszcze sie umowimy najlepiej o 17-40 w skoczowie u mnie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.