Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 21:56_________________________________________________tak avant rzadzi:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ty avant jest duzo ladniejszy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak zwykle da d*py:P i nie pojedzie hehe[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 20:41_________________________________________________albo mozesz marcin jechac starszym modelem audi:P
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nop moze sie czegos naucza jest nas tak malo a jednak tak wiele:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wiem o ktorej oststnio jechalismy hm 1,5 godzinki przed wyjdziemy i bedzie oki 20 min i jestesmy w warszowicach chyba:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeszcze jeszcze moreeeeeeeeeeeee
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to nie nasz problem ze mieszkasz gdzies tam daleko na zadupiu:D hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wybiora:P:P wybiorą jak tam po spocie??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
my jednak przyjedziemy miron za tydzien zamowimy ladna pogode i bedzie oki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
he ja tez mysle ze za tydzien sie przejedziemy i pojedziemy od skoczowa proton oki:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja nie wiem ja bym odpuscil i zajechal za tydz wieksza paczka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hm a powiedzcie mi ile ludzi przewidujecie w tym tyg. miron?? bo sie zastanawiamy z protonem czy przyjechac ale chyba przelozymy to na przyszly tydz moze wieksza paczka wpadniemy- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jjuz po dawaj zdjecia- [ALL B6] Navi rns-e nie czyta dvd-jakiej plyty czyszczacej uzyc?
a mi sie wydaje ze lepiej rozebrac i sprezonym powietrzem przefukac:D mi pomoglo w tej straszej navi- [B5 AFN] Wyciekający płyn chłodzący
niestety obstawial bym uszczelke a co gorsze głowice 3m sie chłopie i napisz co i jak- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a kto by byl chetny na gliwice??? helloo bo proton chyba ktos tam nie mogl chyba hm igor chyba- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czesc ekipa i co jutro sie spotykamy?? o ktorej godzinie- Wasze składki OC/AC/NW
link 4 480 zl rok wspolwlasciciel ma wszystkie znizki allianz 880zl rok zwyzka za wiek:/- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja tez bede tylko nie iwem dokladnie o ktorej- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i co nie znalazlem choragiewek a4 klub:( moze ktos z was?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zawstydziłem sie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo jestes mu dluzny tak by nie przyjechal:P hehe bede igor- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moze wystarczy tylko 130:P i zalezy ile w twojej koni juz padlo:D- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to igor jeszcze sie umowimy najlepiej o 17-40 w skoczowie u mnie: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE