-
[B5 AFB] Czarny dym z rury wydechowej
Sorka jestem mało doswiadczony jako mekenik.Przedstawiłem tylko mój problem jaki miałem.próbowałem pomóc.z góry sorka że się niudało
-
[B5 AFB] Czarny dym z rury wydechowej
Witam wszystkich Sprawdź kolego taką krutką gumową rurkę ok 5-7 cm między ic a aluminiową rurą dochodzącą do turbo.Widoczna na samej górze jak otworzysz maskę po lewej stronie .Miałem podobny problem i po odkręceniu dwóch obejm i zdjęciu tej ze gumy okazało się Ze są mikro pęknięcia.kupiłem w sklepie z gumowymi częściami do ciężąraków kawałek rurki gumowej za 3pln i problem ustąpił.Może to właśnie to. Pozdro
-
[B5 AJM] Regenerowane turbo czy nowe ?
Siemanko Włącze się w temat bo jakies pół roku temu tez miałem podobny problem.Jeśli masz turbo za 1200 pln nowe ze sprawdzonego źródła to bierz.Będziesz miał z bani na 100-150 tyś km
-
[B5 AFN] Wyciekający płyn chłodzący
Niestety temat mnie przerósł czego żałuje.Oddałem autko do warsztatu Rogala w Wa-wie.Może im uda się zbadać co i jak.Podobna warsztat polecany na forum.Będę pisał o postępach
-
[B5 AFN] Wyciekający płyn chłodzący
Dzięki za opinię.Postaram się pojechać do takowego warsztatu, niech sprawdzą co jest. Pytanie mam czy wiecie ile takie badanie może kosztować?
-
[B5 AFN] Migające kontrolki deski rozdzielczej (problemy z rozruchem)
Vaga kupiłem wczoraj i czekam na paczke az przyjdzie.Miałem już dosyś ciągłej niewiedzy co się dzieje z bryką.Dam znać na pewno o co chodzi bo jak przeglądałem fora to problem się pojawiał dośc często.Sprobuje jeszcze z baterią pokombinować.Oby to niebyło nic powaznego.Dzięki za podpowiedzi koledzy.[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 11:10_________________________________________________Witam Zbadał mi magik vagiem usterki code 001 00626 Glow period warning lamp-k29 code 002 17978 P1570 Engine control module disabled code 003 01265 EGR valve-N18 Prośba o opinie, z góry dzięki pozdro
-
[B5 AFN] Wyciekający płyn chłodzący
Badałem i na chłodnicy niczego nie widać.ma troszeczke blaszki pokrzywione ale sladow wycieku nima.
-
[B5 AFN] Problem z przyspieszeniem
Miałem podobny problem.wymieniłem zaworek n 75 i na jakiś czas się poprawiło.ale po tem znowu to samo.magicy twierdzili ze turbo do czyszczebnia.problem ustąpił sam jak przegoniłem maleństwo solidnie.Teraz spokuj od ok pol roku nic sie nie dzieje.
-
[B5 AFN] Wyciekający płyn chłodzący
Moze to głupie pytanie , ale jak sprawdzić cisnienie.Moge to zrobic sam czy muszę u magika. co do drugiej kwestji to poziom oleju ok, pod korkiem nie ma sladów płynu.W zbiorniczku jest trochę jakby rdzy.podpiałem puszkę pod tą rurkę od zbiorniczka wyrownawczego i wypluty płyn jest czysty.Sam już nie wiem.
-
[B5 AFN] Wyciekający płyn chłodzący
Witam wszystkich serdecznie.Od jakiegos czasu podczas szybszej jazdy wypluwa mi z autka przez zbiorniczek wyrownawczy plyn chlodzący.temp w normie, nie traci na mocy.wymieniono mi termostat, przeplukalem uklad i dalej to samo.po ok 400 km musze dolac plynu.martwie sie ze to moze byc uszczelka pod glowica.jednak moze ktos z was mial podobny problem to prosze o pomoc.moze to jakos mozna zdiagnozowac inacze a nie odrazu popasc w duze koszty.pozdrawuiam
-
[B5 AFN] Migające kontrolki deski rozdzielczej (problemy z rozruchem)
Witam wszystkich klubowiczów , ostatnio cos złego dzieje sie z moim autkiem.W trakcie rozruchu żarzą mi sie kontrolki deski rozdzielczej ( abs air bag klimatronik ), łącznie z miganiem kontrolki hamulca oraz dzwiekiem przerywanym przez jakis czas.Moze ktos miał podobny problem?prosba o pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[Warszawa] - Czołem wszystkim
przesmyk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta