Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
oki czekam z niecierpliwoscia
-
[ALL B5] Zapalniczka nie styka
a to szacuneczek
-
[B5 AHU] BIODIESEL
a ja mam kumpla co leje bio do 2,5 B4 i mowi ze jest wiecej mocy i lepiej chodzi i zrobil naorawde duzo kilometrow wiec jak nie jzdzisz na tym to sie nie wypowiadaj:P
-
[B5 ADR] Problem z akumulatorem
mi sie wydaje ze i tam bedzie iskrzyl ten nowy przy podlaczeniu bo cos pobiera prad moze sie myle
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
nie nie wolno ja nawet ostatnio sciagalem folie bo sie ped....l przyczepil:/
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
na koncu linka zabraklo literki l:P a moze to masz internet :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo uazem to by byl taki maly hummer jak bedzie okazja przejechania sie tym uazem to jestem na 100% i moge ogladac te twoje spodenki:Pheheeh
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oki juz niebede zachowalem sie nei fachowo:D heh (row to nie wylgaryzm przecież ) pozdro nie zamykaj sie w sobie:D
-
[B6 AVF] Zmiana zawiaszenia na twardsze - proszę o rady
kolego nie porownuj francuza do naszych audi ja mam B5 obnizona super wyglada super sie jezdzi tylko jak dziury sie zaczynaja juz nie jest eksstra:( i uwazac na glebokie dziury i na krawezniki i jak jezdzisz w 5 tez mocno trzeba uwazac na progi zwalniajace
-
[ALL B5] moja b5 avancik
nop ja mam 96 i tak samo wyglada raczej tylko chodzi o listwy i znaczek audi na blotniiku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ci koledzy co jechali w jakims aucie i ten row ogladali :polew: w ich wypadku ten oto row mial wieksze zainteresowanie niz tyle a4:D
-
[B5 AHL] No i stalo sie:(
a moze poloska???
-
Zerkinijcieeeee imponujace
nonono stary filmik juz widzialem ladnie go wydupal
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
a jest tam jakies wejscie np usb albo cos?? czy wogole wejscie na cos
-
[B5 AHH] Pomożecie w przeprowadzeniu kabli pod wzmacniacz ?
pamietajcie ze sygnal musici puscic 2 strona i najlepiej puscic mase tez od akumulatora ale mozna piewsze sprawdzic z bagaznika a jak beda jakies odglosy od silnika to puscic do akumulatora
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
polecam sam sie tym interesowalem i pytalem juz duzo i jest lepsze niz zmieniarka bo przynajmniej ci laser nie padnie i nie musisz sie bac o bufor:] ja sam za niedlugo bede kupowal dvd ale ja mam navi+ i tuner tv i dla mnie wieksza korzyscia bedzie dvd a teraz kozystam z taniego transmitera fm
-
[ALL B5] Zapalniczka nie styka
nie no nie wiem jak mozecie palic w takich fajnych samochodach:D
-
[ALL B5] Panel klimatronika sam zmienia prędkość nawiewu
u mnie tez:D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
było fajnie szkoda ze taka pogoda ciulata mam nadzieje ze za niedlugo kiedys spotkamy sie u mnie:D albo cos :] u mnie bedzie napewno lepsza pogoda:D pozdro dla calej ekipy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale pogoda dopisala a ja wypucowalem swoja niunie:/ zobaczymy jak bedzie pozniej bo w taka pogode
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wogole sie nie smieje:D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za slabe 1.6 i jeszcze bez klekotu ee
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
proton przyjedz o 16.15 pojedziemy powolutku sobie z nogi na noge bo zostalo mi 4pkt karne:( wiesz na tym targowisku co byl spot bedziemy wczesniej to sobie jeszcze zatankuje
-
Nasza zwierzyna :) Psy koty chomiki świnie morskie itd itp
a oto moje male zoo SABA kundel przybleda przyszla pare ladnych lat do nas i zostala jest strasznie przywiazana do wlascicieli wiecej niz jakis rasowiec z rodowodem http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5bf973ab66cd00dc.html pozniej chomik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a99f8b595d09b1da.html , super szynszyl bobek super zwierzatka co one wyprawiaja jest nie do opisania trzeba sie przekonac na swojej skorze http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10d5bf9e1040cb4c.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd53d5cd420df902.html , a na koniec pies od mojej dziewczyny fajny bernenczyk ARON troche gupi ale fajny http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b65347c674d8e897.html a oprocz tego mam jeszcze 3 braci :D:D[br]Dopisany: 03 Lipiec 2008, 18:59 _________________________________________________a i oczywiscie jeszcze rybki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to mnie tez mozesz zapisac na liste jak bedzie pogoda:] bo dzis mylem autko:/