Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. oki czekam z niecierpliwoscia
  2. a to szacuneczek
  3. DAWIDBORI odpowiedział(a) na MeRa temat w 1.9TDI
    a ja mam kumpla co leje bio do 2,5 B4 i mowi ze jest wiecej mocy i lepiej chodzi i zrobil naorawde duzo kilometrow wiec jak nie jzdzisz na tym to sie nie wypowiadaj:P
  4. mi sie wydaje ze i tam bedzie iskrzyl ten nowy przy podlaczeniu bo cos pobiera prad moze sie myle
  5. nie nie wolno ja nawet ostatnio sciagalem folie bo sie ped....l przyczepil:/
  6. na koncu linka zabraklo literki l:P a moze to masz internet :polew: :polew:
  7. albo uazem to by byl taki maly hummer jak bedzie okazja przejechania sie tym uazem to jestem na 100% i moge ogladac te twoje spodenki:Pheheeh
  8. oki juz niebede zachowalem sie nei fachowo:D heh (row to nie wylgaryzm przecież ) pozdro nie zamykaj sie w sobie:D
  9. kolego nie porownuj francuza do naszych audi ja mam B5 obnizona super wyglada super sie jezdzi tylko jak dziury sie zaczynaja juz nie jest eksstra:( i uwazac na glebokie dziury i na krawezniki i jak jezdzisz w 5 tez mocno trzeba uwazac na progi zwalniajace
  10. DAWIDBORI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    nop ja mam 96 i tak samo wyglada raczej tylko chodzi o listwy i znaczek audi na blotniiku
  11. a ci koledzy co jechali w jakims aucie i ten row ogladali :polew: w ich wypadku ten oto row mial wieksze zainteresowanie niz tyle a4:D
  12. DAWIDBORI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a moze poloska???
  13. nonono stary filmik juz widzialem ladnie go wydupal
  14. a jest tam jakies wejscie np usb albo cos?? czy wogole wejscie na cos
  15. pamietajcie ze sygnal musici puscic 2 strona i najlepiej puscic mase tez od akumulatora ale mozna piewsze sprawdzic z bagaznika a jak beda jakies odglosy od silnika to puscic do akumulatora
  16. polecam sam sie tym interesowalem i pytalem juz duzo i jest lepsze niz zmieniarka bo przynajmniej ci laser nie padnie i nie musisz sie bac o bufor:] ja sam za niedlugo bede kupowal dvd ale ja mam navi+ i tuner tv i dla mnie wieksza korzyscia bedzie dvd a teraz kozystam z taniego transmitera fm
  17. nie no nie wiem jak mozecie palic w takich fajnych samochodach:D
  18. było fajnie szkoda ze taka pogoda ciulata mam nadzieje ze za niedlugo kiedys spotkamy sie u mnie:D albo cos :] u mnie bedzie napewno lepsza pogoda:D pozdro dla calej ekipy
  19. ale pogoda dopisala a ja wypucowalem swoja niunie:/ zobaczymy jak bedzie pozniej bo w taka pogode
  20. wogole sie nie smieje:D
  21. za slabe 1.6 i jeszcze bez klekotu ee
  22. proton przyjedz o 16.15 pojedziemy powolutku sobie z nogi na noge bo zostalo mi 4pkt karne:( wiesz na tym targowisku co byl spot bedziemy wczesniej to sobie jeszcze zatankuje
  23. a oto moje male zoo SABA kundel przybleda przyszla pare ladnych lat do nas i zostala jest strasznie przywiazana do wlascicieli wiecej niz jakis rasowiec z rodowodem http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5bf973ab66cd00dc.html pozniej chomik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a99f8b595d09b1da.html , super szynszyl bobek super zwierzatka co one wyprawiaja jest nie do opisania trzeba sie przekonac na swojej skorze http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10d5bf9e1040cb4c.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd53d5cd420df902.html , a na koniec pies od mojej dziewczyny fajny bernenczyk ARON troche gupi ale fajny http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b65347c674d8e897.html a oprocz tego mam jeszcze 3 braci :D:D[br]Dopisany: 03 Lipiec 2008, 18:59 _________________________________________________a i oczywiscie jeszcze rybki
  24. to mnie tez mozesz zapisac na liste jak bedzie pogoda:] bo dzis mylem autko:/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.