Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to moze igor 17 na stacji oko??chyba wystarczy czy jak myslisz zeby jeszcze wczsniej?? czy tak 16.45 ja co to moj numer masz na pw [br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 12:17 _________________________________________________a igor i jeszcze jedno ty wiez gdzie to jest tak????:>?? [br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 12:19 _________________________________________________proton to co bedziesz jechal przes koczow czy jak??
-
[B5 AHU] BIODIESEL
z tego co ja wiem to u nas tylko jest to paliwo dostepne na bliskiej i na pewno autobusy tankuja na bazach
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
ja mam tylko navi pluc z 2 pokretlami i soft dziala a sprezone powietrze tez zaloz jakis wezyk na to i sciagnij gore z navi
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
to wiec ta navi moze byc tylko najlepsza do sluchania radia i moze sluzyc jako TV
-
[B5 AHU] BIODIESEL
oczywiscie na zwykla pompe
-
[B5 AHU] BIODIESEL
jest roznica 40gr na litrze kolego zalezy gdzie tankujesz:D zapach fajny lepszy niz ON zuzycie bardzo podobne moze 1l max wiecej jazda ta sama po miejscu na trasie czuc brak mocy i co zauwazylem jak sie mi konczylo to paliwo to krecilem rano ponad minute zeby zapalic i juz wiecej nie nalalem czekam na wasze opinie
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
ale sam se to zrobisz napisz do mnie i powiem ci co i jak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nop to super igor jest z zor to mozna sie spotkac np. na stacji jet ?? co ty na to igor?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zrobmy liste 1. DAWID
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
no i masz dx navi :] wiec przeczysc laser a jak to nie pomoze to jest cos z navi z doswiadczenia wiem ze bardzo nikt nie chce tego naprawiac ale nie dawal bym tego do naprawy lepij kupic inna navi
-
[ALL B5] Kupiłem ale niejestem przekonany
no wedlug mnie wtopa kasy nie widziales co kupujesz:>??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no moze jestem i za:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a moze ostre przyspieszanie i hamowanie :kox: :kox: :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam juz po spocie:D tutaj tylko pare zdjec http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98e52c0481179b06.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a42eb06ab79480f7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e40deb1588628519.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1823cff143d92236.html MOJA http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/280e2bc468b7a28d.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to oko bede na 14
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to wkoncu ktora godzina>> he 15 14 ja bede na 100% im wczesniej tym lepiej pozdro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj sam nie wiem kurcze popoludniu odpada moze wczesniejsze godziny pozniej bedzie jak piotr pisze gril kiełbasa TYSKIE i dziewczyny no moze troszke przesadzilem z tymi d*pami:D to co ktora godzine wybieramy??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to na ktora??? kolo 13?hm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wielkie dzieki Krzysztof juz tam dzwonilem koszt to 150zl ale jak bym znalazl klubowiczów chętnych na shamowanie to cena jest do dogadania:D niestety tylko na 2wd i reczne skrzynie(nie wiem co za roznica ale pytal sie czy reczna czy auto) wiec mozna by zalozyc moze nowy watk i tam bysmy zapisywali sie oki?
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
hehe czyszczaca musisz wlozyc:P albo dac do speca i sprezonym powietrzem ci to przeczysci ale jest to nie mozliwe jak czyta plyte niemiec
-
[B6] Montaż spoilera S-line na klape Avanta - sam klej?
jasne najlepszy klej do szyb
-
[B5 AFN] Ciężka praca pedału sprzęgła.
mi tez chodzi ciezej sprzeglo ale juz sie przyzwyczailem:]
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
he jaka cena???
-
[ALL B5] Dziwne stukanie przy ruszaniu
to samo bylo u mnie wszyscy mowili ze przegob a to byla poducha ktora kosztuje 60 zl:} he tez ci peklo to aluminium z dolu?? dziwna rzecz he
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i juz wszystko wiem w b-b nie ma hamowni najblizsza w gliwicach bo podobno w jastrzebiu jest do bani slowa goscia z comsportu