Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. to moze igor 17 na stacji oko??chyba wystarczy czy jak myslisz zeby jeszcze wczsniej?? czy tak 16.45 ja co to moj numer masz na pw [br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 12:17 _________________________________________________a igor i jeszcze jedno ty wiez gdzie to jest tak????:>?? [br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 12:19 _________________________________________________proton to co bedziesz jechal przes koczow czy jak??
  2. DAWIDBORI odpowiedział(a) na MeRa temat w 1.9TDI
    z tego co ja wiem to u nas tylko jest to paliwo dostepne na bliskiej i na pewno autobusy tankuja na bazach
  3. ja mam tylko navi pluc z 2 pokretlami i soft dziala a sprezone powietrze tez zaloz jakis wezyk na to i sciagnij gore z navi
  4. to wiec ta navi moze byc tylko najlepsza do sluchania radia i moze sluzyc jako TV
  5. DAWIDBORI odpowiedział(a) na MeRa temat w 1.9TDI
    oczywiscie na zwykla pompe
  6. DAWIDBORI odpowiedział(a) na MeRa temat w 1.9TDI
    jest roznica 40gr na litrze kolego zalezy gdzie tankujesz:D zapach fajny lepszy niz ON zuzycie bardzo podobne moze 1l max wiecej jazda ta sama po miejscu na trasie czuc brak mocy i co zauwazylem jak sie mi konczylo to paliwo to krecilem rano ponad minute zeby zapalic i juz wiecej nie nalalem czekam na wasze opinie
  7. ale sam se to zrobisz napisz do mnie i powiem ci co i jak
  8. nop to super igor jest z zor to mozna sie spotkac np. na stacji jet ?? co ty na to igor?
  9. no i masz dx navi :] wiec przeczysc laser a jak to nie pomoze to jest cos z navi z doswiadczenia wiem ze bardzo nikt nie chce tego naprawiac ale nie dawal bym tego do naprawy lepij kupic inna navi
  10. no wedlug mnie wtopa kasy nie widziales co kupujesz:>??
  11. a moze ostre przyspieszanie i hamowanie :kox: :kox: :kox:
  12. Witam juz po spocie:D tutaj tylko pare zdjec http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98e52c0481179b06.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a42eb06ab79480f7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e40deb1588628519.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1823cff143d92236.html MOJA http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/280e2bc468b7a28d.html
  13. to wkoncu ktora godzina>> he 15 14 ja bede na 100% im wczesniej tym lepiej pozdro
  14. oj sam nie wiem kurcze popoludniu odpada moze wczesniejsze godziny pozniej bedzie jak piotr pisze gril kiełbasa TYSKIE i dziewczyny no moze troszke przesadzilem z tymi d*pami:D to co ktora godzine wybieramy??
  15. Wielkie dzieki Krzysztof juz tam dzwonilem koszt to 150zl ale jak bym znalazl klubowiczów chętnych na shamowanie to cena jest do dogadania:D niestety tylko na 2wd i reczne skrzynie(nie wiem co za roznica ale pytal sie czy reczna czy auto) wiec mozna by zalozyc moze nowy watk i tam bysmy zapisywali sie oki?
  16. hehe czyszczaca musisz wlozyc:P albo dac do speca i sprezonym powietrzem ci to przeczysci ale jest to nie mozliwe jak czyta plyte niemiec
  17. jasne najlepszy klej do szyb
  18. mi tez chodzi ciezej sprzeglo ale juz sie przyzwyczailem:]
  19. to samo bylo u mnie wszyscy mowili ze przegob a to byla poducha ktora kosztuje 60 zl:} he tez ci peklo to aluminium z dolu?? dziwna rzecz he
  20. i juz wszystko wiem w b-b nie ma hamowni najblizsza w gliwicach bo podobno w jastrzebiu jest do bani slowa goscia z comsportu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.