Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no spoko bo nie widze zbytniego zainteresoiwania
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
proton ale czy to ma sens bedziemy tylko we dwoje hm jeszcze ktos pomysli ze sie na randke umawiamy:D heheh kto bedzi ejak nas bedzie 2 to ja pasuje nie dlatego ze boje sie protona:D
-
[B5 AFN] Czy na pewno dwumas??
he i tu wlasnie jest sek jestes poprostu sprzedawca i tak naprawde jak bym ci zalozyl takie zwykle to bys nie odczuł różnicy pewnie a auta niema sie na lata przynajmniej w moim wypadku rok lub 2 i nastepne i nie wiem po co przepłacac i nie zawsze sa duzo gorsze czesci zamienne czyli podrobki a lepsza podrobka niz rozwalony orginał pozdrawiam wszystkich sprzedawców:D oczywiscie w pozytywnym znaczeniu:D
-
[B5 AFN] Czy na pewno dwumas??
a dlaczego tylko lamfordera???co do tej firmy sie juz przejchalem i za cene kupisz pewnie 2 podroby i wytrzymia dluzej niz lamfordera i cena przednich to 60zl szt a pod skrzynie sa tansze ale nie obstawial bym poduszek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale mi uroczystosc:P by te strony nawiazywaly do uczestnicywa na spotach:P <lol> to czasami nas jest wiecej na spocie:P
-
[B5 1Z] końcówki wtrysków jak to z nimi jest?????????????
ale oczywiscie 250zl jedna sztuka tak:>??
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
jezeli:]
-
[ALL] Prawo Jazdy pomocy
jasne i placisz za lawete i mandat i parking
-
[ALL B5] Navi Plus - defecte CD! - problem z navigacja
mi sie wydaje ze te plyty nic nie daja pare razy juz probowalem i nic wszystko bylo trzeba recznie:/ ale to moja uwaga
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
norrrrrrrrrrrrrmalnie juz nie moge sie doczekac
-
Fotoradar i Straż Miejska
ale u mnie widac wsio nawet to ze sie nie poczesalem:/ i to juz 2 mandat szkoda mi kasy
-
Fotoradar i Straż Miejska
ale czy straz miejska moze wystawiac mandaty a co innegoi stac z fotoradarem oni maja pilnowac czy za psami sa kupy pozbierane
-
[ALL B6] navi plus
idzie i menu i sa mapy a cena 100zl to wygorowana według mnie odezwij si edo mnie to ci wytłumacze wsio pisze o tej navi + dx duzej z 2 pokretlami
-
[ALL B5] Navi Plus - defecte CD! - problem z navigacja
z tego co ja wiem potrzebne ci sa blaszki i wsadzasz je z gory z prawej i lewej zalezy jak masz ja przymocowana bo ja mam na srubach od góry:/ jakis paprok to robil
-
[ALL B5] Navi Plus - defecte CD! - problem z navigacja
jasne innej rady nie ma:D
-
[ALL B5] Navi Plus - defecte CD! - problem z navigacja
jasne powodzenia najlepiej sprezonym powietrzem sciag gore i zobaczymy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
od narodzin a od kiedy a pozniej :drunk: :drunk:javascript:void(0);
-
Urodziny "Prezesa"
100 lat i jeszcze wiecj
-
[ALL B5] Navi Plus - defecte CD! - problem z navigacja
ja bym obstawial na padniety naped mam to samo w roboczym samochodzie:/ a w mojej a4 na szczescie dziala:D
-
[B5 AHU] Drży kierownica na biegu jałowym
tanio mialem jakies 60zl pod silnik te przednie i po 30 chyba pod skrzynie jak dobrze pamitam i nie kupowalm w aso:P
-
[B5 AHU] Drży kierownica na biegu jałowym
hehehe szmatą do sucha dobre mi tez troszke drży kiera ale bede teraz wymienial wszystkie poduchy i zobaczymy co to da odezwe sie po zabiegu
-
[ALL B5] Jaki koszt przedniej szyby plus montażu ?
no widzisz nic mi nie wiadomo o podgrzewanej a w głupim fordzie juz czasami od 90 roku juz takie mialy
-
Fotoradar i Straż Miejska
dogadac nie da rady:/ a fotopstryk jest ustawiony ze powyzej 20 przekroczonej predkosci cyka i najmniejszy mandat 100 i 4pkt taki mialm pierwszy bo zmiescilem sie 30 a powyzej jest 200 i 6
-
Fotoradar i Straż Miejska
spoko spoko ale skad wziales 50zl i 2 okt [br]Dopisany: 16 Październik 2008, 21:28_________________________________________________i nie widac bo ostatnio stało auto a przed nim był radar i za h....a nie było widać a złapali mnie 100m dalej od pierwszego mandatu:/
-
Fotoradar i Straż Miejska
ale w tym nie ma mieszanki sam strażnik miejski i właściciel owego fotoradaru:/