Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gumis99

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. uuuuu mocno
  2. widze ze sie jakis porzadek zrobil w garazu bo chyba wczesniej sam sie w nim gubiles
  3. moze lacznik? one maja tendencje do pukania
  4. Ja mam zalozone Master sport, jutro wymieniam lewy dolny tylny wahacz! po przebiegu 16tys, a prawy dolny tylny powoli zaczyna miec juz luz ale jeszcze nie czas na niego, wkurzony troche jestem ale no coz we Wroclawiu sa za***iste wyrwy po zimie kupilem teraz delphi i zobacze, ori bumerang 250-260zl TRW
  5. moze jakis felunek okazalszy?
  6. Chętnie bym pomógł ale i z czasem kiepsko a i z motorami nigdy do czynienia nie miałem - osobiście mam z 40-45 km - najlepiej jakbyś znalazł kogoś z samego J.Z no i żeby choć troche pojecia miał[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 14:27_________________________________________________ dzieki za checi
  7. Witam kolegow forumowiczow. zwracam sie z prośba, czy ktos z was moglby mi obejrzec motor suzuki sv 650 w Jastrzebiu Zdroj? Moze ktos z was jest z J.Z lub okolic...raczej ktos kto ma chciaz male pojecie o motorach i moglby mi jeszcze zrobic fotki? oczywiscie zwroce za paliwko - przeleje na konto!!!Ja jestem z Wrocławia i mam kawałek niestety. A jechac zeby sie przejechec tez troche slabo, zreszta sami wiecie jak sie kupuje teraz auto - przyjezdzasz na miejsce a tu stoi porazka!!... bylbym bardzo wdzieczy good pozdrawiam rafał
  8. Witam kolegow forumowiczow. zwracam sie z prośba, czy ktos z was moglby mi obejrzec motor suzuki sv 650 w Jastrzebiu Zdroj? Moze ktos z was jest z J.Z lub okolic...raczej ktos kto ma chciaz male pojecie o motorach i moglby mi jeszcze zrobic fotki? oczywiscie zwroce za paliwko - przeleje na konto!!!Ja jestem z Wrocławia i mam kawałek niestety. A jechac zeby sie przejechec tez troche slabo, zreszta sami wiecie jak sie kupuje teraz auto - przyjezdzasz na miejsce a tu stoi porazka!!... bylbym bardzo wdzieczy pozdrawiam rafał
  9. faktycznie nie ma ich teraz na ebayu wczesniej je znalazlem jak szukalismy lamp z Nosb'em i jesli Cie to ratuje to mam jeszcze zakonczona auckje http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=370110985169
  10. od kiedy kupilem srednio odpala- nie na strzala, byl na vagu pompa jest juz slaba nie daje odpowiedniego cisnienia i jak krece i gasze poduchy dostaja troche bo telepie silnikiem
  11. moze byc mi auto srednio odpala i z czasem pewnie poduchy sie szybciej wywala wiec moze u mnie tez poduchy pod silnikiem sa juz slabsze
  12. widze ze jestes z glogowa jak rowniez Tomigsi zagadaj do niego, on robil w Dynosofcie ma 170km i jest zadowolony!, zreszta tez Ci ich polecam!!!
  13. mam nadzieje to daj znac bo czesto w tym miejscu susza a to moja trasa do roboty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.