-
[ALL B5] Parówa
uuuuu mocno
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
rispect !! BRAWO
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
widze ze sie jakis porzadek zrobil w garazu bo chyba wczesniej sam sie w nim gubiles
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
moze lacznik? one maja tendencje do pukania
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
bo Ci beton z tej klapy spadnie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja mam zalozone Master sport, jutro wymieniam lewy dolny tylny wahacz! po przebiegu 16tys, a prawy dolny tylny powoli zaczyna miec juz luz ale jeszcze nie czas na niego, wkurzony troche jestem ale no coz we Wroclawiu sa za***iste wyrwy po zimie kupilem teraz delphi i zobacze, ori bumerang 250-260zl TRW
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
moze jakis felunek okazalszy?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chętnie bym pomógł ale i z czasem kiepsko a i z motorami nigdy do czynienia nie miałem - osobiście mam z 40-45 km - najlepiej jakbyś znalazł kogoś z samego J.Z no i żeby choć troche pojecia miał[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 14:27_________________________________________________ dzieki za checi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam kolegow forumowiczow. zwracam sie z prośba, czy ktos z was moglby mi obejrzec motor suzuki sv 650 w Jastrzebiu Zdroj? Moze ktos z was jest z J.Z lub okolic...raczej ktos kto ma chciaz male pojecie o motorach i moglby mi jeszcze zrobic fotki? oczywiscie zwroce za paliwko - przeleje na konto!!!Ja jestem z Wrocławia i mam kawałek niestety. A jechac zeby sie przejechec tez troche slabo, zreszta sami wiecie jak sie kupuje teraz auto - przyjezdzasz na miejsce a tu stoi porazka!!... bylbym bardzo wdzieczy good pozdrawiam rafał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam kolegow forumowiczow. zwracam sie z prośba, czy ktos z was moglby mi obejrzec motor suzuki sv 650 w Jastrzebiu Zdroj? Moze ktos z was jest z J.Z lub okolic...raczej ktos kto ma chciaz male pojecie o motorach i moglby mi jeszcze zrobic fotki? oczywiscie zwroce za paliwko - przeleje na konto!!!Ja jestem z Wrocławia i mam kawałek niestety. A jechac zeby sie przejechec tez troche slabo, zreszta sami wiecie jak sie kupuje teraz auto - przyjezdzasz na miejsce a tu stoi porazka!!... bylbym bardzo wdzieczy pozdrawiam rafał
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
faktycznie nie ma ich teraz na ebayu wczesniej je znalazlem jak szukalismy lamp z Nosb'em i jesli Cie to ratuje to mam jeszcze zakonczona auckje http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=370110985169
-
[B5 AHU] Drży kierownica na biegu jałowym
od kiedy kupilem srednio odpala- nie na strzala, byl na vagu pompa jest juz slaba nie daje odpowiedniego cisnienia i jak krece i gasze poduchy dostaja troche bo telepie silnikiem
-
[B5 AHU] Drży kierownica na biegu jałowym
moze byc mi auto srednio odpala i z czasem pewnie poduchy sie szybciej wywala wiec moze u mnie tez poduchy pod silnikiem sa juz slabsze
-
[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?
widze ze jestes z glogowa jak rowniez Tomigsi zagadaj do niego, on robil w Dynosofcie ma 170km i jest zadowolony!, zreszta tez Ci ich polecam!!!
-
Spoty wrocławskie
mam nadzieje to daj znac bo czesto w tym miejscu susza a to moja trasa do roboty
gumis99
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta